Рішення №1157 від 26 січня 2022 року ” Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців, що дислокуються в межах ділянки відповідальності Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік”

У К Р А Ї Н А

   Овруцька міська рада

 Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята сесія                                                        VІІІ  скликання

від 26 січня 2022 року     № 1157

Про затвердження Програми
матеріально-технічного забезпечення
для прикордонних підрозділів
9 прикордонного загону імені Січових
Стрільців, що дислокуються в межах
ділянки відповідальності Овруцької міської

територіальної громади на 2022 рік

Розглянувши лист 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців  від 22.12.2021 р. №1-10042-21, з метою поліпшення інфраструктури відділів прикордонної служби, що дислокуються в межах ділянки відповідальності Овруцької міської територіальної громади, відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись ст. 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності від 21.01.2022 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити Програму матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців, що дислокуються в межах ділянки відповідальності Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік (додаток №1).
  2. Начальнику відділу фінансів Овруцької міської ради (Шурло Т.М.) забезпечити фінансування заходів Програми.
  3. Керівництву 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців забезпечити звітування перед Овруцькою міською радою щодо використання коштів, виділених по даній Програмі.

 

Міський голова                                                                                Іван КОРУД

Додаток 1
до рішення Овруцької  міської ради

від 26.01.2022 р.  № 1157

ПРОГРАМА

матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців, що дислокуються в межах ділянки відповідальності Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік

I. ПАСПОРТ

Програми матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців, що дислокуються в межах ділянки відповідальності Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік  (далі – Програма)

1 Ініціатор розроблення програми 9 прикордонний загін імені Січових Стрільців

 

3 Розробник та співрозробники програми 9 прикордонний загін імені Січових Стрільців

Овруцька міська рада

 

4 Відповідальні виконавці програми Овруцька міська рада

9 прикордонний загін імені Січових Стрільців

Військова частина 1495

5 Термін реалізації програми 2022 рік
8 Бюджети, з яких залучаються кошти на виконання Бюджет Овруцької міської територіальної громади
9 Очікуваний обсяг фінансування Програми, всього  400 000 грн.
  • Порядок здійснення фінансування заходів Програми

Фінансування здійснюється шляхом надання субвенції державному бюджету   на рахунки розпорядника бюджетних коштів відкриті в Державній казначейській службі України.

Головний розпорядник бюджетних коштів – Відділ фінансів Овруцької міської ради.

Розпорядник бюджетних коштів – Військова частина 1495 ( 9 прикордонний загін імені Січових Стрільців ).

ІI. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

Основним стратегічним завданням програми є забезпечення охорони Державного кордону України, забезпечення прикордонного контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають Державний кордон України відділом прикордонної служби «Овруч» 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців та інших структурних підрозділів прикордонного загону, які дислокуються на підпорядкованих військових містечках відділу прикордонної служби «Овруч» в складних соціально-економічних умовах. Завдання, що стоять перед підрозділом прикордонного загону, вимагають постійного підтримання матеріально-технічної бази на належному рівні. Програму розроблено відповідно до Конституції України, законів України від 04.11.1991 року № 1777-12 «Про державний кордон України», від 3 квітня 2003 року № 661-IV «Про Державну прикордонну службу України», указу Президента України від 11.02.2016 року № 44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державній прикордонній службі України» (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 13.06.2007 року «Про затвердження Державної цільової правоохоронної програми» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

ІІI. Мета програми.

Основною метою Програми є розвиток та поліпшення існуючої інфраструктури відділу прикордонної служби «Овруч» та інших структурних підрозділів прикордонного загону, які дислокуються на підпорядкованих військових містечках відділу прикордонної служби «Овруч», підвищення спроможності підрозділів Державної прикордонної служби України у ефективній протидії незаконній міграції та незаконному переміщенню тютюнових виробів, інших товарів через державний кордон України, підтримання в робочому стані інженерно-технічних засобів охорони кордону, забезпечення запасними частинами до транспортних засобів,  засобів малої механізації і матеріалами, утримання, ремонт та обслуговування автотранспорту, систем відеоспостереження, сигналізаційних та охоронних систем.

ІV. Досягненню цієї мети сприятимуть заходи, спрямовані на:

Забезпечення підрозділів відділу прикордонної служби «Овруч» та інших структурних підрозділів прикордонного загону, які дислокуються на підпорядкованих військових містечках відділу прикордонної служби «Овруч» достатньою кількістю матеріальних цінностей, оплатою необхідних робіт та послуг, що надасть змогу підтримувати високий рівень організації оперативно-службової діяльності та охорони державного кордону в межах Житомирської області під час новітніх та сучасних підходах в оптимізації охорони державного кордону в умовах соціально-політичного напруження, впливати на якість виконання поставлених завдань шляхом заохочення персоналу підрозділу за вагомий внесок в охороні державного кордону та якісного виконання своїх службових обов’язків.

V. У результаті реалізації Програми очікується забезпечити:

  1. Підвищення можливостей підрозділів у забезпеченні прикордонної безпеки в Овруцькій міській територіальній громаді.
  2. Формування у громадськості на території Овруцької міської територіальної громади належного розуміння значення охорони державного кордону України для суспільства, формування позитивної громадської думки про діяльність прикордонного відомства та держави в цілому.
  3. Покращення співпраці громадськості та прикордонників в охороні державного кордону України.

VI. Строки виконання Програми

Виконання Програми передбачається здійснити протягом 2022 року.

VІI.  Напрями діяльності та заходи  Програми:

  1. Забезпечити прикордонну безпеку в Овруцькій міській територіальній громаді. За участю керівництва Овруцької міської ради та 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців розглянути питання щодо координації співпраці Овруцької міської ради та 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців, покращення забезпечення відділу прикордонної служби «Овруч».

9 прикордонний загін імені Січових Стрільців, Овруцька міська рада, 2022р.

  1. Для забезпечення підрозділів відділу прикордонної служби «Овруч» та інших структурних підрозділів прикордонного загону, які дислокуються на підпорядкованих військових містечках відділу прикордонної служби «Овруч» достатньою кількістю матеріальних цінностей, оплатою необхідних товарів, робіт та послуг, що надасть змогу підтримувати високий рівень організації оперативно-службової діяльності та охорони державного кордону в межах Овруцької міської територіальної громади Житомирської області, заплановано здійснити придбання за рахунок коштів бюджету Овруцької міської територіальної громади матеріальних цінностей, товарів, робіт, послуг (за відповідними кодами економічної класифікації видатків бюджету, визначеними Інструкцією щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 13.03.2012 №333 (зі змінами)), а саме:

придбання товарів,  матеріалів, будівельних матеріалів, обладнання, інвентарю та інструментів для господарської діяльності, а також для благоустрою території;

придбання та виготовлення меблів (столів, стільців, шаф, тумбочок тощо), жалюзі, ролетів, металевих ґрат, віконних та дверних блоків тощо;

придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту всіх видів виробничого та невиробничого обладнання; витратних та інших матеріалів до комп’ютерної техніки та оргтехніки, пасивного мережевого обладнання;

придбання речового майна незалежно від вартості: спецодягу, усіх видів обмундирування, захисного одягу, індивідуальних засобів захисту, захисного та спеціального взуття, штор та занавісок, килимів та килимових доріжок, матраців, білизни;

придбання пально-мастильних матеріалів, талонів, смарт-карт;

придбання запчастин до транспортних засобів, чохлів для автомобілів, державних номерних знаків, вогнегасників;

придбання посуду, термосів, фляг, кайданків, засобів індивідуального захисту

придбання малоцінних предметів (фізкультурного та спортивного інвентарю);

придбання канцелярського, письмового приладдя, паперу, мап, схем, макетів, плакатів тощо;

придбання лікарських та дезінфекційних засобів;

придбання виробів медичного призначення;

придбання ветеринарних препаратів;

придбання продуктів харчування для організації харчування у стаціонарних та польових умовах;

придбання, утримання, ремонт виробів військового призначення, військової техніки;

придбання, утримання та ремонт у межах штатів і установлених норм автомобілів спеціального призначення, мотоциклів, моторолерів, тракторів;

утримання та ремонт катерів, військово-технічного майна;

придбання, утримання та ремонт засобів і майна зв’язку спеціального призначення, спеціальної електронно-обчислювальної техніки та апаратури спеціального призначення, яка використовується для потреб зв’язку спеціального призначення;

придбання, утримання та ремонт транспортних засобів спеціального призначення, оплата транспортних послуг (у тому числі капітальний і поточний ремонти автомобілів спеціального призначення та транспортних засобів спеціального призначення; планово-технічне обслуговування, придбання запчастин для транспортних засобів спеціального призначення) тощо;

придбання виробничого обладнання, предметів та інвентарю довгострокового користування;

придбання транспортних засобів;

придбання невиробничого обладнання, меблів і предметів довгострокового користування для установ (організацій);

придбання кондиціонерів;

придбання оргтехніки, комп’ютерної техніки (у тому числі придбання програмного забезпечення, яке передбачене разом з придбанням комп’ютерної техніки);

придбання активного мережевого та телекомунікаційного обладнання;

придбання спортивного обладнання;

придбання протипожежного приладдя;

придбання обладнання для їдалень;

оплата послуг з охорони (у тому числі позавідомчої охорони), монтажу й установки охоронної та пожежної сигналізації;

послуг, з реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна;

оплата послуг з побутового обслуговування (у тому числі у пральнях, хімчистках);

оплата послуг лікувальних, медичних закладів (проведення медичного огляду), передбачених законодавством;

оплата послуг із страхування орендованих приміщень, страхування транспортних засобів;

оплата навчання на курсах водіїв, інших вузькопрофільних військовослужбовців та працівників, які проходять службу (працюють) в підрозділах;

плата за оренду приміщень (у тому числі гаражів, складів тощо) як для довгострокового, так і короткострокового користування;

оплата послуг з установки лічильників води, природного газу, теплової енергії; підключення газових котлів та плит;

оплата послуг з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів, обладнання, техніки, механізмів, локальної мережі, систем пожежогасіння, охоронної сигналізації, систем вентиляції, видатки на технічне обслуговування та утримання в належному стані систем вуличного освітлення, внутрішніх та зовнішніх мереж тепло-, водо-, електро-, газопостачання та водовідведення, підготовку до опалювального сезону теплових господарств; оплата поточного ремонту будівель, приміщень;

оплата послуг з повірки та експертизи засобів обліку (приладів, лічильників, медичного обладнання тощо);

оплата послуг з розробки нормативів, паспортів та надання дозволів на водокористування; виготовлення технічної документації на земельні ділянки, будівлі, споруди; технічних умов; експертних висновків, тощо; оплата послуг з розробки проектно-кошторисної документації для поточного ремонту, монтажу обладнання та устаткування;

оплата послуг з проведення дезінфекційних заходів;

оплата послуг з технічного обслуговування обладнання та адміністрування програмного забезпечення;

оплата послуг з побудови, створення і впровадження локальних мереж, систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та перепускних систем, систем пожежогасіння, гарантованого енергоживлення або електропостачання;

оплата послуг з перезарядки вогнегасників, картриджів, тонерів;

оплата експлуатаційних послуг, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій;

оплата послуг з демонтажу (розбирання, знесення) існуючих будівель і споруд;

оплата інших енергоносіїв, які використовуються в процесі виробництва теплоенергії;

оплата підготовки (перепідготовки) кадрів, підвищення кваліфікації кадрів за договорами у закладах, які мають необхідну ліцензію на проведення таких навчань, та/або результатом яких є отримання посвідчення (сертифіката) установленого зразка щодо набуття відповідних професійних навиків.

Джерела фінансування: бюджет Овруцької міської територіальної громади – 400 000 грн. ( за окремим зверненням).

Термін виконання: 2022рік.

VIII. Координація та контроль за ходом виконання Програми.

Контроль за виконанням цієї Програми покласти на заступника начальника 9 прикордонного загону з тилу (начальник відділу прикордонної служби «Овруч») та  постійну комісію міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності.

Контроль за використанням бюджетних коштів, спрямованих на забезпечення виконання Програми здійснюється у встановленому законодавством порядку.

Начальнику 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців забезпечити звітування про хід виконання Програми на постійних комісіях та сесії Овруцької міської ради.

 

Секретар ради                                                         Віктор КИСІЛЬ  Завантажити документ
Розмір тексту-+=