Рішення №1154 від 26 січня 2022 року “Про умови оплати праці міського голови”

 У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята  сесія                                                      VІІI скликання

від 26 січня 2022 року    № 1154

Про умови оплати праці міського голови

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (в редакції  постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2021р. № 783 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268»), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 24.01.2022 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити, надавати та виплачувати Овруцькому міському голові Коруду І.Я.:

      1.1. Посадовий оклад згідно штатного розпису, надбавку за 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування, щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 40 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг (за стаж державної служби і служби в органах місцевого самоврядування понад 30 років), згідно з додатком 50 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (в редакції  постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020р. № 441).

      1.2. Надбавку за виконання особливо важливої роботи щомісячно у розмірі 50% до посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг посадової особи місцевого самоврядування та за вислугу років.

Надбавку за ступінь секретності в разі наявності допуску до державної таємниці в розмірі згідно з чинним законодавством залежно від рівня допуску.

      1.3. Допомоги на оздоровлення, на вирішення соціально-побутових питань один раз на рік при наданні основної щорічної відпустки у розмірах середньомісячних заробітних плат згідно Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату виконавчого комітету Овруцької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 14.05.2021 року № 434.

  1. Надати право Овруцькому міському голові затверджувати штатні розписи виконавчих органів міської ради, проводити оплату праці працівників виконавчих органів міської ради, встановлювати надбавки і доплати, преміювати, надавати матеріальні допомоги першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, секретарю міської ради, керуючому справами виконавчого комітету, старостам, начальникам відділів та іншим працівникам відповідно до чинних нормативно-правових актів у межах фонду оплати праці, затвердженого міською радою.
  2. Умови оплати праці міського голови, затверджені цим рішенням, застосовуються з 01 січня 2022 року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Овруцький

міський голова                                                                                Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=