Рішення №1145 від 26 січня 2022 року “Про звернення депутатів міської ради до Житомирської обласної державної адміністрації”

                              

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята  сесія                                                         VІІI скликання

від 26 січня 2021 року      № 1145

Про звернення депутатів міської
ради до Житомирської обласної

державної адміністрації

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  зважаючи на  актуальність та соціальну значимість даного питання, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 24.01.2022 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Схвалити текст звернення до Житомирської обласної державної адміністрації (додається).
  2. Доручити міському голові Коруду І. Я. підписати та направити дане звернення.

Овруцький міський голова                                                           Іван КОРУД

 

Додаток
до рішення міської ради

від 26.01.2022 р. № 1145

 Житомирська обласна

державна адміністрація

Звернення

депутатів Овруцької міської ради

Депутати Овруцької міської територіальної громади звертаються з проханням забезпечити контроль за проведенням закупівлі послуг з організації харчування дітей, потерпілих  від Чорнобильської катастрофи у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення Коростенського району Житомирської області.

Інформуємо, що 21 грудня 2021 року були оголошені торги по лоту Овруч+Словечно+Гладковичі з вартістю одного дітодня 46,60 грн.  та кількістю дітоднів 780. Також нам стало відомо, що Управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації 19 січня 2022 року було  внесено зміни в тендерну документацію із зменшенням вартості дітодня до 39,31 грн., а станом на 25.01.2022 р. – до 36,85 грн. та зменшенням кількості дітоднів з 780 до 728, без повідомлення про це Овруцької міської ради.

Актуальною на сьогодні є відсутність зволікання при проведенні тендерних процедур із закупівлі послуг з організації харчування дітей. Тому, просимо Вас посприяти щодо позитивного вирішення даного питання.

Завчасно дякуємо за розуміння та підтримку.

 

За дорученням сесії

Овруцької міської ради,

міський голова                                                                               Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=