Рішення №1144 від 26 січня 2022 року “Про звернення депутатів міської ради до ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»”

                                                                                    

 

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята  сесія                                                         VІІI скликання

від 26 січня 2021 року      № 1144

Про звернення депутатів міської
ради до ДП «Овруцьке спеціалізоване

лісове господарство»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  зважаючи на  актуальність та соціальну значимість питання, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності від 21.01.2022 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Схвалити текст звернення до ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство» (додається).
  2. Доручити міському голові Коруду І. Я. підписати та направити дане звернення

 

Овруцький міський голова                                                           Іван КОРУД

 

Додаток
до рішення міської ради

від 26.01.2022 р. № 1144

ДП «Овруцьке спеціалізоване

лісове господарство»

  Звернення

депутатів Овруцької міської ради

Приватне підприємство «СМК-ПОЛІССЯ» зареєстроване та здійснює свою господарську діяльність на території Овруцької міської ТГ. Зважаючи на складні погодні умови, зниженням температури, різке зростання цін на енергоносії актуальною стає проблема забезпечення дровами для опалення житлових будинків соціально незахищених верств населення, зокрема, громадян похилого віку, одиноких громадян, пенсіонерів та ін. Керівництвом підприємства постійно проводиться робота по наданню допомоги у вигляді твердого палива (дров) зазначеним категоріям громадян.

У зв’язку з ситуацією, яка склалась на ринку лісопродукції в Україні, коли через непрозору політику до участі в лісових аукціонах фактично допускаються лише великі підприємства і перекупники, стало неможливим придбання за адекватною ціною лісопродукції для малих виробників. Тому підприємство наразі не в змозі придбати «деревину дров’яну» на лісовому аукціоні.

Зважаючи на вище викладене, для безперебійного забезпечення твердим паливом соціально незахищених верств населення, звертаємось з проханням розглянути можливість вирішення питання щодо укладення договорів поставки необробленої деревини (дров) за цінами, встановленими попередніми аукціонами з ПП «СМК-ПОЛІССЯ».

 

За дорученням сесії

Овруцької міської ради,

міський голова                                                                               Іван КОРУД


Звернення СМК ПОЛІССЯ  Завантажити документ
Розмір тексту-+=