Харчування дітей в Овруцькому ліцеї № 1 – сучасні їдальня, харчоблок, обладнання та використання системи НАССР

Гречана каша з гуляшем зі свинини, салат зі свіжої капусти, хліб, гарячий чай та апельсин кожному – таким сьогодні був обід для 847 учнів Овруцького ліцею №1.
Вся їжа свіжа, тепла та приготовлена за новими технологіями максимально корисно, завдяки використанню сучасного обладнання, яке встановлено у харчоблоці закладу освіти за державною програмою “Спроможна школа для кращих результатів”, та дотримання принципів безпеки на харчоблоці ліцею, відповідно до принципів системи НАССР, яку впроваджено у закладі.
Так, для приготування сьогоднішнього обіду 👩‍🍳, зокрема гарячих страв і салату, використали пароконвектомат, овочерізку та електричну плиту.
З 01 січня 2022 року, учні мали б харчуватися за новим меню, розробленим відомим українським шеф-кухарем Євгеном Клопотенком, проте пандемія внесла свої корективи.
Внаслідок використання дистанційної форми навчання, виникла економія коштів, тому харчування дітей за традиційним меню продовжиться орієнтовно до 15 лютого 2022 року.
Надалі буде проведено торги та визначено підприємця, який надаватиме послуги з харчування дітей за новим меню.
Як зберігають продукти, на чому та як готують їжу, нарешті, як виглядає харчоблок та їдальня, де щодня харчуються ваші діти, дивіться у нашому фоторепортажі нижче.
Розмір тексту-+=