Про розчищення снігового покриву на дорогах Овруцької громади (22.01.2022 р.)

Станом на 10:00 годину 22 січня 2022 року по Овруцькій міській територіальній громаді проводиться наступна робота з розчищення снігового покриву. Загалом на дорогах громади працювала 21 одиниця техніки.
В Овручі розчищено всі дороги силами 5 одиниць техніки комунальних підприємств «Овруч» та «Гарне місто».
По селах Покалівського та Слобідського старостинських округів почищено дороги в селах Покалів, Скребеличі, Коптівщина, Барвінкове та Дівошин. Проводяться роботи в селах Гаєвичі та Полохачів, залучено 1 одиницю техніки – трактор Т-150 від ПП Бардашевича В.М.
По селах Піщаницького старостинського округу на даний час проводяться роботи в с. Поліське та розчищено під’їзд до с. Клинець та с. Павлюківка, залучено 1 одиницю техніки від ТОВ «Агростандарт».
По Ігнатпільському старостинському округу почищено дороги в с. Ігнатпіль, під’їзд до с. Павлюківка, Білокамінка, Семени. Розчищення під’їзду до с. Рудня Повчанська заплановано пізніше. Залучено 1 одиницю техніки від ТОВ «Агроконтинеталь».
По селах Великохайчанського старостинського округу проводяться на даний час роботи в с. Мала Хайча, залучено 1 одиницю техніки від Норинського старостинського округу.
По селах Левковицького та Хлуплянського старостинських округів на даний час проводяться роботи, залучено 1 одиницю техніки від ДП «Словечанський лісгосп» та, відповідно, 1 – від ПП Вознюк А.Є..
По селах Великофоснянського, Невгодівського, Раківщинського, Підрудянського та Руднянського старостинських округів на даний час немає потреби у прибиранні від снігу доріг вищевказаних округів.
По селах Бондарівського, Великочернігівського, Гошівського, Зарічанського, Кирданівського, Норинського, Черепинського та Шоломківського старостинських округів всі дороги розчищено, залучено 1 одиницю техніки від СТОВ «Бондарівське», 1 одиницю техніки від ТОВ «Агростандарт», 1 одиницю техніки від ТОВ «Агроконтиненталь», 2 одиниці техніки від ПП Жигадло О.А., 2 одиниці техніки від ПП Кушнерчук Д.Л., 1 одиницю техніки, 2 одиниці техніки від ПП Кушнерчук Д.Л., 2 одиниці техніки від ПП Кушнерчук Д.Л., 2 одиниці техніки та 1 одиницю техніки від ФГ Дубенка О.С., відповідно.
Дякуємо всім переліченим підприємствам і приватним підприємцям за допомогу у забезпеченні проїзду територією Овруцької громади.
Якщо є ділянки, де ще не розчищено проїзд, будь ласка, повідомте на гарячу лінію Овруцької міської ради за номером телефону 098 038 78 11.
Розмір тексту-+=