Проект рішення “Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «БРЕНВЕЛЬ» “

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 20.01.2022 року           №

Про встановлення тарифу на
виробництво теплової енергії

ТОВ «БРЕНВЕЛЬ»

Розглянувши звернення ТОВ «БРЕНВЕЛЬ» щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» (із змінами), виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Встановити ТОВ «БРЕНВЕЛЬ» тариф на виробництво теплової енергії у розмірі 2115,40 грн/Гкал (без ПДВ) з використанням нетрадиційних та поновлюваних джерел енергії (деревина) для ІІ категорії споживачів для котельні, що знаходиться за адресою м. Овруч, вул. Замкова, 3.
  2. Рекомендувати керівнику ТОВ «БРЕНВЕЛЬ»:

2.1.   ввести в дію тариф на виробництво теплової енергії розпорядчим документом по підприємству;

2.2.   повідомити споживачів послуг про зміну тарифу згідно з частиною 5 статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»;

2.3.   проводити перерахунки розміру плати за послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному договором.

  1. Зобов’язати керівника ТОВ «БРЕНВЕЛЬ» здійснювати господарську діяльність відповідно до нормативних документів, зокрема у частині забезпечення пожежної безпеки мешканців та будівель, що знаходяться поруч з котельнею.
  2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради оприлюднити дане Рішення на сайті Овруцької міської ради.

 

Міський голова                                                                 Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=