Проект рішення “Про надання дозволу на розміщення комплексу атракціонів та об’єктів торгівлі”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітету

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  20.01.2022 року                №

Про надання дозволу на розміщення

комплексу атракціонів та об’єктів торгівлі

Розглянувши заяви фізичної особи-підприємця Скогарєва Олега Юрійовича, фізичної особи-підприємця Шовкопляс Сергія Миколайовича, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Овруцької міської ради:

В И Р І Ш И В:

  1. Надати ФОП Скогарєву Олегу Юрійовичу дозвіл на розміщення комплексу атракціонів та об’єктів святкової торгівлі на період святкування Масляної, а саме  з 28.02.2022 по 06.03.2022 р. з розміщенням в  м. Овручі.

  ФОП Скогарєву Олегу Юрійовичу дотримуватися під час організації відпочинку та розваг чинного законодавства у сфері технічних норм, торгівлі, санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, карантинних вимог,  протипожежної безпеки, захисту прав споживачів та Правил благоустрою території Овруцької міської ради, здійснити прибирання місця, в якому проводились розважальні заходи,  та прилеглої до нього території.

 Відповідальність за безпеку, збереження життя і здоров’я відвідувачів дитячих розважальних атракціонів несе ФОП Скогарєв О.Ю.
ФОП Скогарєву О.Ю. заключити  договір на  вивіз твердих побутових відходів з Комунальним підприємством «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області.

  1. Надати ФОП Шовкопляс Сергію Миколайовичу дозвіл на розміщення об’єктів святкової торгівлі на період святкування Масляної, а саме з 28.02.2022 по 06.03.2022 р. з розміщенням в м. Овручі.

ФОП Шовкопляс С.М. дотримуватися під час організації відпочинку та розваг чинного законодавства у сфері технічних норм, торгівлі, санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, карантинних вимог,  протипожежної безпеки, захисту прав споживачів та Правил благоустрою території Овруцької міської ради, здійснити прибирання місця, в якому проводились розважальні заходи,  та прилеглої до нього території.

Відповідальність за безпеку, збереження життя і здоров’я відвідувачів несе ФОП Шовкопляс С.М.

ФОП Шовкопляс С.М. заключити  договір на  вивіз твердих побутових відходів з Комунальним підприємством «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області.

Овруцький міський голова                                                  Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=