Співпраця між Овруцькою міською радою та ТОВ «ВП «Полісся»» – яскравий приклад якісної взаємодії та соціально відповідального бізнесу

Виконавчий комітет Овруцької міської ради висловлює вдячність Товариству з обмеженою відповідальністю «Виробниче підприємство «Полісся»».
Успішна реалізація соціально важливих проєктів та ініціатив в Овруцькій громаді була б неможлива без вашої участі.
Хочемо детально розповісти про допомогу, яку надає підприємство, адже про добрі справи варто говорити.
Так, зокрема, всі меблі у дитячому відділенні КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради закуплені коштом благодійної допомоги від ТОВ «ВП «Полісся»». Ліжка для мам і малюків, зручні ортопедичні матраци та пеленальний столик, шафи та тумби, столи та стільці, дивани та навіть затишна кухня – все для комфортного перебування у лікарні найменших жителів нашої громади під час отримання лікування та зручностей у роботі медичного персоналу дитячого відділення.
Крім того, для покращення надання медичної допомоги жителям нашої громади, а саме транспортування пацієнтів до закладів третинного рівня медицини, підприємство надало фінансову допомогу для розмитнення автомобілю швидкої медичної допомоги MERSEDES-BENS Ambulanse, отриманого від благодійників.
Для боротьби з пандемією коронавірусу підприємство спрямувало на рахунок міської лікарні чверть мільйона гривень. За ці кошти придбали нове необхідне обладнання – гістероскопічну стійку.
Нещодавно ж, для чорнобильського відділення Житомирської обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського, закупили кардіограф.
Також, завдяки допомозі наших меценатів, напередодні святкування 1075-річчя Овруча, відбувся десятиденний Міжнародний художній пленер.
У пленері взяли участь 13 художників під керівництвом народного художника України Михайла Гуйди, які, надихаючись Овруччиною, створили 25 неповторних витворів мистецтва.
Загальна сума інвестицій у розвиток Овруцької громади протягом останніх двох років склала близько мільйона гривень.
Добре і світле спасибі вам за добрі справи та вагому підтримку.
Ваша допомога – гарний приклад і для інших благодійників, адже допомагати та будувати доброзичливе суспільство просто, якщо влада і бізнес працюють разом задля досягнення спільної мети – добробуту громадян Овруцької громади.
Впевнені, що ваш приклад показовий і для інших благодійників.
Розмір тексту-+=