Протокол вісімнадцятої сесії Овруцької міської ради VIІI скликання від 23 грудня 2021 року

  

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ

вісімнадцятої сесії Овруцької міської ради VIІI скликання

від  23 грудня 2021 року

Всього обрано депутатів         – 25 чол.

Присутніх на сесії                   – 20 чол. (список додається)

Засідання вісімнадцятої сесії відкрив міський голова Коруд І.Я.

Перед початком роботи сесії міської ради депутат Мошківська Л.П. зробила оголошення про утворення в Овруцькій міській раді VIІI скликання «Міжфракційної депутатської групи» у кількості 8 депутатів (заява про утворення групи із зазначенням депутатів, які входять до її складу, додається).

За пропозицією міського голови затверджується

Порядок денний сесії

 1. Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади житла.

Інформує: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

 1. Про бюджет Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік.
 2. Про затвердження переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2022 році.
 3. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік.
 4. Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році.
 5. Про затвердження розпоряджень міського голови.
 6. Про внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 7. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ОТГ на 2021-2025 роки.
 8. Про залучення гранту від НЕФКО для фінансування інвестиційного проєкту «Підвищення енергоефективності в м.Овруч».
 9. Про здійснення запозичення Овруцькою міською радою.
 10. Про енергозабезпечення  закладів культури в 2021-2022 роках.
 11. Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2022-2025 роки.

Інформує: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

 1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік.
 2. Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А., народного депутата України          Пушкаренка А.М., народного депутата України Арешонкова В.Ю., Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Інформує: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

 1. Про результати діяльності Коростенської окружної прокуратури у 2021 році.

Інформує: Маньківський В.І. – прокурор Коростенської окружної прокуратури

16. Земельні питання.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.
 10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про відмову у затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для індивідуального садівництва.
 13. Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для індивідуального садівництва.
 14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 20. Про внесення змін до додатку № 1 рішення Овруцької міської ради від 12 березня 2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах».
 21. Про затвердження лоту для продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.
 22. Про припинення та укладення  договорів оренди землі.
 23. Про припинення договору оренди земельної ділянки.
 24. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 25. Про припинення та встановлення строкових особистих земельних сервітутів.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та оформлення у комунальну власність.
 27. Про затвердження детального плану території.
 28. Про втрату чинності рішення Овруцької міської ради від  29  серпня  2018 року № 737 «Про надання дозволу ПП «Компанія ЛВ» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована по вул. Героїв Майдану, 1а».
 29. Про відмову у встановлені звільнення від сплати земельного податку.
 30. Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 31. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
 33. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
 34. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 39. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 40. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 41. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 42. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 43. Про надання дозволу Дубенку О.С. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.
 44. Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.
 45. Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на   умовах   оренди.
 46. Про затвердження актів інвентаризації водних об’єктів та гідротехнічних споруд на території Овруцької територіальної громади.
 47. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах м. Овруч Коростенського району Житомирської області.
 48. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 49. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
 50. Про затвердження детальних планів територій.
 51. Про затвердження форми договору оренди землі за результатами земельних торгів з продажу права оренди.

Інформує: Жук С.П.-начальник відділу регулювання земельних відносин

 1. Про дострокове припинення повноважень старости Невгодівського старостинського округу Демидчука А.В.
 2. Про дострокове припинення повноважень старости Слобідського старостинського округу Дідуеля С.А.
 3. Про дострокове припинення повноважень старости Хлуплянського старостинського округу Герасимчука О.М.
 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради».

Інформує: Савченко М.І. – начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

 1. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

Інформує: Давидюк К.М. – директор ЦНСП

 1. Про затвердження Програми розвитку КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради на 2022 рік.
 2. Про затвердження фінансового плану КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради на 2022 рік.

Інформує: Заремба Н.А. – заступник директора КНП «Овруцька міська лікарня

 1. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради на 2021 рік.
 2. Про затвердження фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради на 2022 рік.
 3. Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Словечанської сільської територіальної громади.

Інформує: Шевчук О.І. – директор КНП «Овруцький ЦПМСД»

 1. Про створення віддаленого робочого місця відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради у Великофоснянському старостинському окрузі.

Інформує: Шевцова О.І. – начальник відділу ЦНАП

 1. Про зміну форми трудових договорів з керівниками закладів культури та з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) закладів культури комунальної власності.
 2. Про затвердження базової мережі закладів культури Відділу культури і туризму Овруцької міської ради.

Інформує: Корчемна Ю.М. – начальник відділу культури і туризму

 1. Про План роботи Овруцької міської ради на І півріччя 2022 року.

Інформує: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

 1. Про внесення змін та затвердження Статуту комунальної установи «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької міської ради в новій редакції.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №2751 «Про затвердження Програми розвитку освіти, культури і туризму Овруцької міської ради на 2021-2025 роки» (зі змінами).
 3. Про передачу рухомого майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс відділу культури і туризму Овруцької міської ради.
 4. Про передачу шкільного автобуса з балансу та оперативного управління Овруцького ліцею № 1 Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.

Інформує: Дєдух І.М. – заступник міського голови

 1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Овруцької міської ради на 2022 рік.
 2. Про припинення дії рішення Овруцької міської ради від 10.10.2048 № 787 «Про заборону реалізації пива (крім безалкогольного),  алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час з 23.00 до 07.00 години в магазині «АТБ-Маркет» по вул. Т.Шевченка 33-а в м. Овруч» та рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради від 22.06.2017 № 118 «Про розгляд клопотань Овруцької РДА та ДНЗ № 8».
 3. Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду».
 4. Про затвердження ліквідаційного балансу Ігнатпільської сільської ради.
 5. Про продовження терміну дії рішення 32-ї сесії міської ради VII скликання від 18.08.2017 № 1022 «Про надання дозволу  гр. Латаш О. А. на приватизацію шляхом конкурсу нежитлової будівлі по вулиці Героїв Майдану (Сабурова), 1б та затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу-продажу.
 6. Про передачу прибудинкової території з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.
 7. Про передачу систем відеоспостереження з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради.
 8. Про передачу рухомого майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради.
 9. Про списання об’єкта основних засобів з балансу Овруцької міської ради.
 10. Про прийняття благодійної допомоги та передачу на баланс та у господарське відання КП «Відродження» Овруцької міської ради.
 11. Про списання транспортного засобу.
 12. Про списання майна комунальної власності (необоротних активів).
 13. Про передачу майна на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради.

Інформує: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

 1. Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Верховної Ради України.

Інформує: Крамчанин О.Г. – голова комісії з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності

 1. Про затвердження фінансового плану КП «Овруч» Овруцької міської ради на 2022 рік.

Інформує: Дуб А.І. – директор КП «Овруч»

 1. Про затвердження фінансового плану КП «Відродження» Овруцької міської ради на 2022 рік.

Інформує: Чичирко М.В. – директор КП «Відродження»

 1. Про затвердження фінансового плану КП «Водоканал» Овруцької міської ради на 2022 рік.

Інформує: Самчук Ю.С. – головний економіст  КП «Водоканал»

 1. Про затвердження фінансового плану КП «Гарне місто» Овруцької міської ради на 2022 рік.

Інформує: Грищенко П.А. – директор КП «Гарне місто»

 1. Різне.

Секретар міської ради Кисіль В.Л. повідомив про те, що три останніх питання запропонованого порядку денного (№№ 50, 51, 52) не були розглянуті на засіданні постійної депутатської комісії, тому запропонував проголосувати за їх включення до розгляду з голосу. Також директор Центру надання соціальних послуг Давидюк К.М. попросила додатково розглянути заяву на матеріальну допомогу, яка надійшла після розгляду проекту рішення «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади» постійною депутатською комісією. Міський голова вніс пропозицію включити до порядку денного питання «Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Президента України, Кабінету міністрів України, міністерства аграрної політики та продовольства України» щодо ситуації, яка складається в хлібопекарській галузі.

Озвучені пропозиції про включення до порядку денного були поставлені на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

Рішення прийнято.

Надійшла пропозиція від заступника голови ГО «Овруцька міська спілка учасників АТО» Прокопенко Н.М. про розгляд земельних питань порядку денного першими на початку роботи сесії. Дана пропозиція не була підтримана.

Міський голова поставив на голосування порядок денний в цілому:

ГОЛОСУВАЛИ за порядок денний з доповненням в цілому:

«За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1

(результат поіменного голосування додається)

Рішення прийнято.

Депутат Левківська Л.Г. долучилась до участі у роботі сесії.

Запропоновано затвердити наступний Регламент пленарного засідання:

-доповідачам з питань порядку денного – до 10 хв.,

-співдоповідачам – до 3 хв.,

-повідомлення, запитання – до 3 хв.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

 

СЛУХАЛИ: 1. Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади житла.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади житла» (Рішення додається, стор.____)

Депутат Левківський П.І. долучився до участі у роботі сесії.

СЛУХАЛИ: 2. Про бюджет Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про бюджет Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 3. Про затвердження переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2022 році.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2022 році» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

Депутат Давидюк Ю.В. задала запитання доповідачу в ході обговорення проекту рішення. Додаткову інформацію надала з даного питання начальник відділу фінансів Шурло Т.М.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 6. Про затвердження розпоряджень міського голови.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження розпоряджень міського голови» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 7. Про внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу Овруцької міської територіальної громади  на 2021-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу Овруцької міської територіальної громади  на 2021-2025 роки» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 8. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ОТГ на 2021-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ОТГ на 2021-2025 роки» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 9. Про залучення гранту від НЕФКО для фінансування інвестиційного проєкту «Підвищення енергоефективності в м.Овруч».

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про залучення гранту від НЕФКО для фінансування інвестиційного проєкту «Підвищення енергоефективності в м.Овруч» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 10. Про здійснення запозичення Овруцькою міською радою.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про здійснення запозичення Овруцькою міською радою» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 11. Про енергозабезпечення  закладів культури в 2021-2022 роках

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про енергозабезпечення закладів культури в 2021-2022 роках» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 12. Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2022-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2022-2025 роки» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 13. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

Додаткову інформацію з даного питання надав міський голова Коруд І.Я.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 14.     Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А., народного депутата України Пушкаренка А.М., народного депутата України Арешонкова В.Ю., Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України

ДОПОВІДАЄ: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

Участь в обговоренні проекту рішення взяли депутати Мошківська Л.П., Левківський П.І., запитання та пропозиції озвучила депутат Давидюк Ю.В.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А., народного депутата України          Пушкаренка А.М., народного депутата України Арешонкова В.Ю., Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 15.     Про результати діяльності Коростенської окружної прокуратури у 2021 році.

ДОПОВІДАЄ: Маньківський В.І. – прокурор Коростенської окружної прокуратури

Міський голова озвучив інформацію з даного питання, оскільки доповідач з поважних причин не зміг з’явитись для доповіді на сесію міської ради. Даний проект рішення, який був розглянутий і підтриманий профільною депутатською комісією, було поставлено на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про результати діяльності Коростенської окружної прокуратури у 2021 році» (Рішення додається, стор.____)

 1. Розгляд земельних питань:

ДОПОВІДАЄ по земельним питанням: Жук С.П. – начальник відділу регулювання земельних відносин

Для прийняття рішень по земельних питаннях №№ 1-10, № 12  необхідно 2/3 голосів від загального складу депутатів міської ради.

СЛУХАЛИ: 16.1 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

В обговоренні питання взяли участь депутати Мошківська Л.П., Левківський П.І., які запропонували підтримати проект рішення.

Міський голова оголосив про конфлікт інтересів і не брав участі в голосуванні.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.2 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.3 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.4 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.5 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.6 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.7 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.8 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.9 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.10 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

З даного питання виступив депутат Левківський П.І., який звернувся до депутатів не підтримувати даний проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 13, «Проти» – 2, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 16.11 Про відмову у затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 9, «Проти» – 2, «Утримались» – 4, «Не голосував» – 8  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 16.12 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для індивідуального садівництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 11, «Проти» – 2, «Утримались» – 4, «Не голосував» – 6  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 16.13 Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для індивідуального садівництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 8, «Проти» – 2, «Утримались» – 5, «Не голосував» – 8  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 16.14 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.15 Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.16 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.17 Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2

(результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.20 Про внесення  змін до додатку № 1 рішення Овруцької міської ради від 12 березня 2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах».

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до додатку № 1 рішення Овруцької міської ради від 12 березня 2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.21 Про затвердження лоту для продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження лоту для продажу права оренди  земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.22 Про припинення та укладення  договорів оренди землі.

Під час обговорення виступив представник ТОВ «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ» Горбунов О.В., який надав додаткову інформацію з даного питання.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення та укладення договорів оренди землі» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.23 Про припинення договору оренди земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договору оренди земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.24 Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.25 Про припинення та встановлення строкових особистих земельних сервітутів.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення та встановлення строкових особистих земельних сервітутів» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.26 Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та оформлення у комунальну власність.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та оформлення у комунальну власність» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.27 Про затвердження детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження детального плану території» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.28 Про втрату чинності рішення Овруцької міської ради  від       29  серпня  2018 року № 737 «Про надання дозволу ПП «Компанія ЛВ» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована по вул. Героїв Майдану, 1а».

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про втрату чинності рішення Овруцької міської ради  від  29  серпня  2018 року № 737 «Про надання дозволу ПП «Компанія ЛВ» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована по вул. Героїв Майдану, 1а».» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.29 Про  відмову у встановленні звільнення від сплати земельного податку.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про  відмову у встановленні звільнення від сплати земельного податку» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.30 Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.31 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.32 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.33 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.34 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.35 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.36 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.37 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.38 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.39 Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)   

 

СЛУХАЛИ: 16.40 Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)  

 

СЛУХАЛИ: 16.41 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 6

(результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.42 Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.43 Про надання дозволу Дубенку О.С. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу Дубенку О.С. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.44 Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.45 Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.46 Про затвердження актів інвентаризації водних об’єктів та гідротехнічних споруд на території Овруцької територіальної громади.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження актів інвентаризації водних об’єктів та гідротехнічних споруд на території Овруцької територіальної громади» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.47 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах м. Овруч Коростенського району Житомирської області.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах м. Овруч Коростенського району Житомирської області» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.48 Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.49 Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

Депутат Макарчук Я.І. оголосив про наявність у нього конфлікту інтересів.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 4, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.50 Про затвердження детальних планів територій.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження детальних планів територій» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16.51 Про затвердження форми договору оренди землі за результатами земельних торгів з продажу права оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження форми договору оренди землі за результатами земельних торгів з продажу права оренди» (Рішення додається, стор.______)

Розгляд земельних питань завершено.

СЛУХАЛИ: 17. Про дострокове припинення повноважень старости Невгодівського старостинського округу Демидчука А.В.

ДОПОВІДАЄ: Савченко М.І. – начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про дострокове припинення повноважень старости Невгодівського старостинського округу Демидчука А.В.» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 18. Про дострокове припинення повноважень старости Слобідського старостинського округу Дідуеля С.А.

ДОПОВІДАЄ: Савченко М.І. – начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про дострокове припинення повноважень старости Слобідського старостинського округу Дідуеля С.А.» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 19. Про дострокове припинення повноважень старости Хлуплянського старостинського округу Герасимчука О.М.

ДОПОВІДАЄ: Савченко М.І. – начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

Депутат Давидюк Ю.В. задала запитання по даному проекту рішення. Доповідач надала депутату відповідь.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 1, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про дострокове припинення повноважень старости Хлуплянського старостинського округу Герасимчука О.М.» (Рішення додається, стор.____)

Депутат Китиця В.В. залишив залу засідань.

СЛУХАЛИ: 20. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради».

ДОПОВІДАЄ: Савченко М.І. – начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

Депутат Давидюк Ю.В. задала запитання по даному проекту рішення. Доповідач надала депутату відповідь.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 21. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄ: Давидюк К.М. – директор ЦНСП

Доповідач повідомила про те, що після засідання профільної депутатської комісії, на якому розглядався даний проект рішення, надійшла заява на матеріальну допомогу, про яку було повідомлено депутатам на початку роботи сесії. Заяву було вирішено задовольнити.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення (зі змінами) «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 22. Про затвердження Програми розвитку КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Заремба Н.А. – заступник директора КНП «Овруцька міська лікарня

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Програми розвитку КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради на 2022 рік» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 23. Про затвердження фінансового плану КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської  ради на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Заремба Н.А. – заступник директора КНП «Овруцька міська лікарня

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження фінансового плану КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської  ради на 2022 рік» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 24. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської  ради на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: Шевчук О.І. – директор КНП «Овруцький ЦПМСД»

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської  ради на 2021 рік» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 25. Про затвердження фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської  ради на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Шевчук О.І. – директор КНП «Овруцький ЦПМСД»

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосували» – 2

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської  ради на 2022 рік» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 26. Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Словечанської сільської територіальної громади.

ДОПОВІДАЄ: Шевчук О.І. – директор КНП «Овруцький ЦПМСД»

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Словечанської сільської територіальної громади» (Рішення додається, стор.______)

Депутат Макарчук Я.І. залишив залу засідань.

СЛУХАЛИ: 27. Про створення віддаленого робочого місця відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради у Великофоснянському старостинському окрузі.

ДОПОВІДАЄ: Шевцова О.І. – начальник відділу ЦНАП

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3

(результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про створення віддаленого робочого місця відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради у Великофоснянському старостинському окрузі» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 28. Про зміну форми трудових договорів з керівниками закладів культури та з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) закладів культури комунальної власності.

ДОПОВІДАЄ: Корчемна Ю.М. – начальник відділу культури і туризму

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 0

(результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про зміну форми трудових договорів з керівниками закладів культури та з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) закладів культури комунальної власності» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 29. Про затвердження базової мережі закладів культури Відділу культури і туризму Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ:  Корчемна Ю.М. – начальник відділу культури і туризму    

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження базової мережі закладів культури Відділу культури і туризму Овруцької міської ради»(Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 30. Про План роботи Овруцької міської ради на І півріччя 2022 року.

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 2

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про План роботи Овруцької міської ради на       І півріччя 2022 року» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 31. Про внесення змін та затвердження Статуту комунальної установи «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької міської ради в новій редакції.

ДОПОВІДАЄ: Дєдух І.М. – заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін та затвердження Статуту комунальної установи «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької міської ради в новій редакції» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 32. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №2751 «Про затвердження Програми розвитку освіти, культури і туризму Овруцької міської ради на 2021-2025 роки» (зі змінами).

ДОПОВІДАЄ: Дєдух І.М. – заступник міського голови                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №2751 «Про затвердження Програми розвитку освіти, культури і туризму Овруцької міської ради на 2021-2025 роки» (зі змінами)» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 33. Про передачу рухомого майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс відділу культури і туризму Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Дєдух І.М. – заступник міського голови                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу рухомого майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс відділу культури і туризму Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 34. Про передачу шкільного автобуса з балансу та оперативного управління Овруцького ліцею № 1 Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Дєдух І.М. – заступник міського голови                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу шкільного автобуса з балансу та оперативного управління Овруцького ліцею № 1 Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 35. Про затвердження плану  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Овруцької міської ради на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження плану  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Овруцької міської ради на 2022 рік» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 36. Про припинення дії рішення Овруцької міської ради від 10.10.2048 № 787 «Про заборону реалізації  пива (крім безалкогольного),  алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час з 23.00 до 07.00 години в магазині «АТБ-Маркет» по вул. Т.Шевченка 33-а в м. Овруч» та рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради від 22.06.2017 № 118 «Про розгляд клопотань Овруцької РДА та ДНЗ № 8».

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                    

Депутати Мошківська Л.П., Давидюк Ю.В. задали запитання по даному проекту рішення доповідачу. Першко О.М. та міський голова Коруд І.Я. надали відповідь з даного приводу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення дії рішення Овруцької міської ради від 10.10.2048 № 787 «Про заборону реалізації  пива (крім безалкогольного),  алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час з 23.00 до 07.00 години в магазині «АТБ-Маркет» по вул. Т.Шевченка 33-а в м. Овруч» та рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради від 22.06.2017 № 118 «Про розгляд клопотань Овруцької РДА та ДНЗ № 8» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 37. Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду».

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 38. Про затвердження ліквідаційного балансу Ігнатпільської сільської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 6  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження ліквідаційного балансу Ігнатпільської сільської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 39. Про продовження терміну дії рішення 32-ї сесії міської ради VII скликання  від 18.08.2017 № 1022 «Про надання дозволу  гр. Латаш О. А. на приватизацію шляхом конкурсу нежитлової будівлі по вулиці Героїв Майдану (Сабурова), 1б та затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу-продажу.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосували» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про продовження терміну дії рішення 32-ї сесії міської ради VII скликання  від 18.08.2017 № 1022 «Про надання дозволу  гр. Латаш О. А. на приватизацію шляхом конкурсу нежитлової будівлі по вулиці Героїв Майдану (Сабурова), 1б та затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу-продажу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 40. Про передачу прибудинкової території з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу прибудинкової території з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Гарне місто» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 41. Про передачу систем відеоспостереження з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу систем відеоспостереження з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 42. Про передачу рухомого майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу рухомого майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 43. Про списання об’єкта основних засобів з балансу Овруцької міської  ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про списання об’єкта основних засобів з балансу Овруцької міської  ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44. Про прийняття благодійної допомоги та передачу на баланс та у господарське відання КП «Відродження» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про прийняття благодійної допомоги та передачу на баланс та у господарське відання КП «Відродження» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 45. Про списання транспортного засобу.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про списання транспортного засобу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 46. Про списання майна комунальної власності (необоротних активів).

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про списання майна комунальної власності (необоротних активів)» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 47. Про передачу майна на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 48. Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Верховної Ради України.

ДОПОВІДАЄ: Крамчанин О.Г. – голова комісії з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Верховної Ради України» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 49. Про затвердження фінансового плану КП «Овруч» Овруцької міської  ради на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Дуб А.І. – директор КП «Овруч»                   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження фінансового плану КП «Овруч» Овруцької міської  ради на 2022 рік» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 50. Про затвердження фінансового плану КП «Відродження» Овруцької міської  ради на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Чичирко М.В. – директор КП «Відродження»                  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження фінансового плану КП «Відродження» Овруцької міської  ради на 2022 рік» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 51. Про затвердження фінансового плану КП «Водоканал» Овруцької міської  ради на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Самчук Ю.С. – головний економіст  КП «Водоканал»

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження фінансового плану КП «Водоканал» Овруцької міської  ради на 2022 рік» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 52. Про затвердження фінансового плану КП «Гарне місто» Овруцької міської  ради на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Грищенко П.А. – директор КП «Гарне місто»

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження фінансового плану КП «Гарне місто» Овруцької міської  ради на 2022 рік» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 53. Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Президента України, Кабінету міністрів України, міністерства аграрної політики та продовольства України.

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

Участь в обговоренні питання взяли міський голова Коруд І.Я., депутат Мошківська Л.П.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Президента України, Кабінету міністрів України, міністерства аграрної політики та продовольства України» (Рішення додається, стор.______)

РІЗНЕ  54.

       Депутат Гаращук М.В. зробив депутатське звернення щодо надання пільг  ГО «Союз Чорнобиль України» на публікацію матеріалів в газеті «Зоря» (додається). З даного приводу виступили також депутати Левківський П.І., Левківський М.Г., міський голова Коруд І.Я.

       Депутат Левківський П.І. висловив пропозицію щодо розробки програми співпраці з лісовими господарствами, яка зможе дати можливість людям користуватися деревиною з вітровалів та сухостою як паливними дровами. З даного приводу виступили також депутат Левківський М.Г., міський голова Коруд І.Я.

       Депутат Крамчанин О.Г. зробив звернення від фракції «Європейська Солідарність» з приводу недопустимості політичних переслідувань п’ятого Президента України Петра Порошенка та захисту демократичних цінностей і територіальної цілісності України (додається). З даного приводу виступили також депутати Левківський П.І., Левківський М.Г.

       Депутат Мошківська Л.П. наголосила на необхідності вирішення проблеми з облаштуванням пішохідної доріжки через залізничну колію на ст. «Фосня». Також депутат звернулася із проханням проведення ремонту дороги, що сполучає населенні пункти Невгоди і В.Фосня. З даного питання інформацію надав міський голова Коруд І.Я.

       Депутат Давидюк Ю.В. звернулася з приводу вуличного освітлення в с.Потаповичі. Відповідь з даного питання надав начальник відділу ЖКГБ Редчиць О.П.

 

Овруцький міський голова                                                      Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=