Рішення №1085 від 23 грудня 2021 року “Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Вісімнадцята  сесія                                                              VІIІ  скликання

Від  23  грудня  2021 року         № 1085

Про надання дозволу громадянам
на розроблення проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
для будівництва і обслуговування
житлових будинків, господарських

будівель і споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши звернення громадян про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), керуючись ст.ст. 12, 79-1, 81, 83, 84, 116, 118, 121, 125, 126, 186, Земельного кодексу України, п. 34, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 21.12.2021р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.       Надати дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у власність за рахунок земель не наданих у власність згідно додатку № 1 (додається).

  1. Громадянам, вказаним у додатку № 1, звернутися до землевпорядної організації для розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, погодити проекти відповідно до діючого Земельного кодексу України та надати на розгляд чергової сесії міської ради.

Міський голова                                                                               Іван КОРУД

ДОДАТОК № 1

до рішення 18-ої сесії міської ради VІІІ скликання

від 23.12.2021 року № 1085

ПЕРЕЛІК

громадян,  яким надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок

П.І.Б. Орієнтовна площа (га) Місце розташування  земельної ділянки Примітка
1. Левковець

П.

Д.

0,0900 м. Овруч ОЖБ
2. Домославський

М.

П.

0,2500 с. Велика Хайча,

Коростенський р-н

ОЖБ

Секретар ради                                                                           Віктор КИСІЛЬ  Завантажити документ
Розмір тексту-+=