Рішення №1077 від 23 грудня 2021 року “Про припинення договору оренди земельної ділянки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Вісімнадцята     сесія                                                                           VІІІ скликання

Від  23  грудня   2021 року   № 1077

Про припинення договору

оренди земельної ділянки

Розглянувши лист – пропозицію ТОВ «Овруч Стоун» та заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин виконавчого комітету Овруцької міської ради Жука С. П. про припинення договору оренди у зв’язку з переходом права власності на орендовану  земельну ділянку з державної в комунальну власність Овруцької ТГ, керуючись, п. 35 договору оренди землі від 05.11.2015 року,  ст. 32 ЗУ «Про оренду землі», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії від 21.12.2021р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити дію Договору оренди землі від 05.11.2015 року укладеного з ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Овруч Стоун» в частині оренди земельної ділянки площею 58,3663 га, яка розташована на території Кирданівського старостинського округу Овруцької територіальної громади, кадастровий номер 1824283000:08:000:0455, у зв’язку з переходом права власності на орендовану земельну ділянку.
  2. Передати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Овруч Стоун» на умовах оренди терміном на 49 (сорок дев’ять) років земельну ділянку, площею 58,3663 га, яка розташована на території Кирданівського старостинського округу Овруцької територіальної громади, кадастровий номер 1824283000:08:000:0455, цільове призначення земельної ділянки – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.
  3. Встановити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Овруч Стоун» ставку орендної плати в розмірі 3 (три) відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  4. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І.Я., укласти з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Овруч Стоун» укласти додаткову угоду про припинення зазначеного договору та укласти договір оренди землі на земельну ділянку вказану у п.3.
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати припинення права оренди та виникнення права оренди відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  6. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до управління у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області протягом п’яти днів з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                   Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=