Рішення №1054 від 23 грудня 2021 року “Про енергозабезпечення закладів культури в 2021-2022 роках”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Вісімнадцята сесія                                                         VІІІ  скликання

від 23 грудня 2021 року    № 1054

Про енергозабезпечення  закладів

культури в 2021-2022 роках

З метою недопущення припинення енергопостачання в зимовий період до будівель закладів культури в період оформлення документів відділом культури і туризму Овруцької міської ради, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідань постійних депутатських комісій міської ради від 17.12.2021 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради (Ткачук В.Г.) на період проведення підготовки та оформлення документів для подачі до енергопостачальних підприємств, проведення торгів у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» забезпечити продовження електропостачання та газопостачання будівель закладів культури, зазначених у додатку (до рішення Овруцької міської ради від 23.11.2021р. № 963 (далі – будівлі закладів культури) та  у відповідності до укладених договорів на 2021 – 2022 роки та проведення видатків за енергоносії:  електроенергію, включаючи оплату послуг з її розподілу (по коду 2273  «„Оплата електроенергії”), природний газ (в тому числі транспортування), включаючи оплату послуг з розподілу природного газу (по коду 2274 „Оплата природного газу” (далі – енергоносії).
  2. Відділу культури і туризму Овруцької міської ради (Корчемна Ю.М.) забезпечити проведення відшкодування відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради за спожиті енергоносії по будівлях закладів культури на рахунки відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради ( КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії», КЕКВ 2274 «Оплата природного газу») згідно укладених договорів на проведення відшкодування витрат на утримання майна та рахунків.
  3. Начальнику відділу фінансів Овруцької міської ради (Шурло Т.М.) передбачити  фінансування на проведення видатків, визначених у пункті 1 даного Рішення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєдух І.М., начальників відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради та відділу культури і туризму Овруцької міської ради.

Міський голова                                                          Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=