Рішення №1044 від 23 грудня 2021 року “Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади житла”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Вісімнадцята  сесія                                                        VІІІ скликання

від  23  грудня  2021 року   № 1044

Про затвердження протоколу
засідання комісії Овруцької міської ради
з питань придбання у комунальну
власність Овруцької міської

територіальної громади житла

Розглянувши протокол засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади житла від 02.12.2021 року №3, з метою забезпечення житлом для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком придбання житла за кошти міського бюджету, затвердженого рішенням Овруцької міської ради від 25.01.2019 року №1057, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 21.12.2021 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити протокол засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади житла від 02.12.2021 року №3 (додається).
  2. Укласти з фізичною особою Кравчуком Олексієм Петровичем договір купівлі-продажу двокімнатної квартири №35 по вул. Героїв Майдану, 21 у м. Овруч, житлова площа якої складає 29,1 кв. м., загальна площа – 48,9 кв. м., оціночна (ринкова) вартість якої згідно з експертним висновком ПП «Земля Поліського краю» станом на 24.11.2021 року становить 488 536,00 грн (чотириста вісімдесят вісім тисяч п’ятсот тридцять шість гривень 00 копійок), для забезпечення житлом для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, котрі перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб як такі, що потребують надання житлових приміщень для тимчасового проживання з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
  3. Укласти з фізичною особою Ханкишиєвою Фаїною Олександрівною договір купівлі-продажу однокімнатної квартири №86 по вул. Степана Бандери, 23 у м. Овруч, житлова площа якої складає – 19,1 кв. м., загальна площа – 36,7 кв. м., оціночна (ринкова) вартість якої згідно з експертним висновком ФОП Антонюка О. Ю. станом на 25.11.2021 року становить 419 850,00 грн (чотириста дев’ятнадцять тисяч вісімсот п’ятдесят гривень 00 копійок), для забезпечення житлом для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, котрі перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб як такі, що потребують надання житлових приміщень для тимчасового проживання з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
  4. Уповноважити Овруцького міського голову Коруда І. Я. на підписання вказаних у п. 2, 3 даного рішення договорів купівлі-продажу у відповідності до чинного законодавства.
  5. Оплату послуг з нотаріального оформлення договорів купівлі-продажу об’єктів нерухомості, зазначених у п. 2, 3 даного рішення, покласти на продавців об’єктів нерухомості.

Міський голова                                                                        Іван КОРУД


Додаток  Завантажити документ
Розмір тексту-+=