Підтримка розвитку малого підприємництва в Овруцькій громаді

За результатами конкурсного відбору проєктів розвитку малого підприємництва для отримання фінансової підтримки на умовах співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проєктів, який відбувся 19 жовтня 2021 року, перемогу у конкурсі отримав ФОП Беліцький С. А.

Підприємець Сергій Беліцький залучає кошти на розвиток свого проєкту з розвитку сервісного центру по ремонту опалювальної техніки та кондиціонерів.

З бюджету Овруцької міської ради для реалізації вище зазначеного проєкту розвитку бізнесу виділили 300 тисяч гривень. 26 листопада 2021 року ФОП Беліцький С.А. повідомив про купівлю автівки Fiat Doblo. Загальна вартість автомобіля склала 536 600 гривень.

Нагадаємо, що з 04 вересня по 09 жовтня 2021 року тривав прийом заявок від суб’єктів малого підприємництва на участь у конкурсному відборі проєктів розвитку малого підприємництва для отримання фінансової підтримки на умовах співфінансування.

Оголошення про конкурсний відбір бізнес-проєктів було  розміщено на вебсайті Овруцької міської ради, у місцевій газеті «Зоря» та на офіційній сторінці міської ради у соціальній мережі Facebook.

У визначені в оголошенні терміни заявку на участь у конкурсі подав лише один суб’єкт господарювання – ФОП Беліцький С.А., який залучає кошти на розвиток свого проєкту з розвитку сервісного центру по ремонту опалювальної техніки та кондиціонерів.

Розглянувши пакет документів конкурсанта та його бізнес-план по реалізації вищезазначеного проєкту, заслухавши презентацію проєкту, конкурсною комісією було прийнято рішення надати співфінансування на реалізацію проєкту з міського бюджету  ФОП Беліцький С.А.

Протокол засідання конкурсної комісії з відбору проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва було затверджено рішенням сесії Овруцької міської ради, яка відбулась 22 жовтня 2021 року.

Бажаємо успіхів Беліцькому С.А. у реалізації своєї бізнес-ідеї та закликаємо суб’єктів малого та середнього підприємництва, які здійснюють діяльність на території Овруцької міської територіальної громади, скористатися можливістю отримати фінансову підтримку для реалізації власних ідей!

Розмір тексту-+=