Солодкі подарунки дітям вразливих категорій населення Овруцької громади до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая Чудотворця – одне з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.
Найбільше цього свята чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.
Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.
19 грудня, з нагоди Дня Святого Миколая, Овруцький міський голова Іван Коруд, помічник народного депутата України Віктор Гриневич, секретар міської ради Віктор Кисіль, заступники – Володимир Гришковець, Ірина Дєдух, Наталія Рибинська, працівники центру надання соціальних послуг та служби у справах дітей міської ради відвідали дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Овруцької громади. Привітали діток зі святом Святого Миколая подарувавши солодкі подарунки та 50 продуктових наборів для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах передавши їм відчуття святкової атмосфери і потрібності ближньому.
Щиро дякуємо благодійникам, які долучилися до допомоги діткам Овруцької громади, а саме: директору ЖОВ МБФ “Допомога дітям Чорнобиля” Володимиру Фещенку та їх партнерам-меценатам з Туреччини (Дженку Гюльтекіну, Мурату Гюрюнлю, Берану Кілерджі), директору товариства Таркас та Даниїлу Еміловичу за надану підтримку у вигляді солодких подарунків. Директор компанії ТОВ “Отокоч Україна” Мурат Гюрюнлю особисто відвідав дитячий будинок сімейного типу та багатодітну сім’ю опікунів Лазоренко (під опікою знаходиться 8 дітей) м. Овруч потішивши дітлахів миколайчиками – солодкими подарунками, канцелярією та тістечками🧁; Благочинному Овруцького району протоієрею Петру Савчуку за наданих 45 продуктових наборів, директорці приватного дошкільного закладу ” Мася” м . Київ Марії Левченко за солодощі, іграшки та фрукти, подаровані діткам, які виховуються у ДБСТ та дітям Бондарівського, Норинського, Великохайчанського, Шоломківського старостинських округів; Народному депутату України Володимиру Арешонкову за надані солодкі подарунки; ТОВ «Агростандарт», ВП «Полісся», СП «Полісся» Олегу Скорецькому, директору ПСК «Овруцький ринок» Володимиру Бірковському за надану підтримку у вигляді матеріальної допомоги. Також висловлює вдячність директору ТОВ «Твій хліб» Миколі Іскрі за 89 солодких подарунків для дітей сиріт.
Ми щиро вдячні за увагу та підтримку дітей Овруцької громади, за Вашу допомогу та добрі серця і безкорисливе бажання допомагати дітям. Завдяки вашій підтримці свято дітей заграло ще яскравішими барвами, було повним дарунками, сюрпризами та солодощами. Нехай Ваші добрі справи повертаються сторицею, а сяючі усміхнені дитячі обличчя будуть винагородою за Вашу важливу працю, яка безумовно робить світ навколо кращим.
Розмір тексту-+=