“Ноутбук кожному вчителю” – освітяни Овруцької громади отримали 240 ноутбуків

Сьогодні, 18 грудня, заступник Голови Житомирської ОДА Юрій Денисовець, народний депутат України Арсеній Пушкаренко, Голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно з міським головою Овруча Іваном Корудом взяли участь в урочистому врученні ноутбуків навчальним закладам Овруцької міської територіальної громади.

За ініціативи Президента України, в рамках реалізації Урядової програми “Ноутбук кожному вчителю” директорам закладів освіти нашої громади вручили сертифікати на ноутбуки та подарунки з нагоди Дня Святого Миколая.

Орієнтовна вартість одного ноутбуку складає 18700 гривень. Співфінансування коштом міського бюджету склало 30 відсотків від зазначеної вартості, решта 70 відсотків – субвенція з державного бюджету.

Юрій Денисовець привітав освітян із прийдешніми новорічними святами та додав, що завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського вчителі отримали корисний інструмент для підготовки та проведення навчання в режимі онлайн.

Голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк також подякував освітянам за працю в непростих і мінливих умовах пандемії та привітав з прийдешнім Днем Святого Миколая.

“Світова пандемія зумовила багато змін у суспільному житті, зокрема це спричинило і зміну підходу до надання освітніх послуг – перехід на дистанційну форму навчання. Урядова програма “Ноутбук кожному вчителю” спрямована на удосконалення матеріально-технічної бази закладів освіти та забезпечення функціонування якісного освітнього процесу в умовах карантину”, – зазначив Арсеній Пушкаренко. За плідну діяльність на ниві місцевого самоврядування народний депутат вручив Подяку Верховної Ради України Овруцькому міському голові Івану Коруду.

Начальник відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Василь Ткачук наголосив на тому, що в Овруцькій громаді функціонує 13 закладів загальної середньої освіти та 6 їх філій, в яких навчається 3785 учнів у 240 класах. Тож 240 ноутбуків – вагомий внесок в осучаснення освітнього процесу. Для порівняння, освітяни Житомира отримали 335 ноутбуків. Вчителі Овруцької громади мають високі професійні здобутки, зокрема:

за результатами участі в ЗНО 2021 року Овруцький ліцей ім. А. Малишка зайняв I місце серед понад 300 закладів освіти Житомирщини;

за результатами обласного етапу конкурсу-захисту МАН Овруцька громада зайняла II місце серед 66 громад Житомирської області.

Міський голова Іван Коруд подякував педагогам за їх працю та високу фахову професійну майстерність та запевнив присутніх, що розвиток якісної освітньої інфраструктури – одне з пріоритетних завдань розвитку Овруцької громади. “Вже багато зроблено та ми не будемо зупинятися на досягнутому, а й надалі покращуватимемо умови здобуття освіти дітьми Овруцької громади”, – додав Іван Коруд.

 

 

 

Розмір тексту-+=