Овруцька громада приєдналася до акції «16 днів проти насильства» 2021 року

Овруцька громада приєдналася до акції «16 днів проти насильства» 2021 року, яка проводиться в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно.

В умовах світової пандемії та збільшення перебування людей вдома, зросла кількість ризиків домашнього насильства. Для підвищення обізнаності жителів Овруцької громади з питань свого захисту, чи членів своєї сім’ї від проявів будь – якого насильства,  працівниками Овруцької центральної бібліотеки ім. Андрія Малишка було ініційовано проведення зустрічі за круглим столом «Я маю право на життя без насильства».

Спікерами нашої зустрічі були: Дєдух Ірина Михайлівна, заступник Овруцького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; Городиська Діна Олександрівна, завідувачка відділом соціальної роботи ЦНСП Овруцької міської ради; Ковальчук Наталія Валеріївна, фахівець соціальної роботи ЦНСП Овруцької міської ради; Нестеренко Марина Миколаївна, начальниця відділу у справах дітей Овруцької міської ради; Могилевець Ольга Іванівна, начальниця відділу Овруцького бюро правової допомоги Коростенського місцевого центру з надання БВПД; Ященко Сергій Дмитрович, дільничний офіцер поліції.

Якщо ви потребуєте конкретної допомоги, над вами, чи вашими рідними вчиняють будь – які насильницькі дії звертайтеся за телефонами, які розміщені нижче. Не замикайтеся в собі! Не довіряйте кривднику! Захистіть своє життя та здоров’я!

Куди звертатися за допомогою, якщо стали жертвою домашнього насильства:
☎ до поліції 102 та повідомити про факт насильства. Співробітники поліції «по гарячих слідах» повинні виїхати на виклик, зафіксувати факт домашнього насильства;
☎ зателефонувати на Урядовий контактний центр 15-47, де цілодобово надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям;
☎ зателефонувати по безкоштовному номеру системи БПД
0 800-213-103 або звернутися до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: м. Овруч, вул. Героїв Майдану 1/21, (адмінприміщення митниці I поверх), тел. (04148) 4-02-33.
☎ зателефонувати до національної «гарячої лінії» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335 або 116-123 (короткий номер з мобільного).
Розмір тексту-+=