Рішення № 978 від 23 листопада 2021 року “Про визначення переліку земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів Овруцької ОТГ, для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята     сесія                                                            VІІІ  скликання

Від  23  листопада  2021 року   № 978

Про визначення переліку земельних ділянок
комунальної власності сільськогосподарського
призначення, розташованих за межами населених
пунктів Овруцької ТГ, для продажу права оренди

на земельних торгах окремими лотами

Заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин Жука С.П. та перелік земельних ділянок для опрацювання можливості продажу права оренди на них на земельних торгах, керуючись  ст. 136  Земельного кодексу України, п.34 ст. 26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою раціонального використання земель та збільшення доходів до місцевого бюджету, враховуючи рекомендації засідання постійної комісії міської ради від 16.11.2021 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Визначити перелік земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів Овруцької міської територіальної громади, для продажу права оренди на них на земельних торгах окремими лотами згідно додатку №1 (додається).
  2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради здійснити всі необхідні дії щодо підготовки лотів для проведення земельних торгів.
  3. Рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021р. №124 «Про визначення переліку земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів Овруцької ТГ, для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами»  вважати таким що втратило чинність.
  4. Виконавчому комітету Овруцької міської ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті міської ради.

 

 Міський голова                                                                        Іван КОРУД


ПЕРЕЛIК_АУКЦIОН  Завантажити документ
Розмір тексту-+=