Рішення № 963 від 23 листопада 2021 року “Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу та оперативного управління відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу культури і туризму Овруцької міської ради”

   У К Р А Ї Н А

     Овруцька міська рада

     Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята сесія                                                         VІІI скликання

від 23 листопада 2021 року      № 963

Про затвердження акта приймання-передачі
майна з балансу та оперативного управління
відділу з гуманітарних питань Овруцької
міської ради на баланс та в оперативне
управління відділу культури і туризму

Овруцької міської ради

На виконання рішення Овруцької міської ради від 22.10.2021 року №922 “Про забезпечення ведення бухгалтерського обліку в бюджетних установах та передачу майна”, враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 17.11.2021 р., керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Акт приймання-передачі майна комунальної власності Овруцької міської територіальної громади з балансу та оперативного управління відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу культури та туризму Овруцької міської ради (додається).
  2. Централізованій бухгалтерії відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради та централізованій бухгалтерії відділу культури і туризму Овруцької міської ради забезпечити у встановленому законодавством порядку приймання-передачу майна та здійснення бухгалтерського обліку майна, переданого згідно акту, зазначеного у пункті 1 даного рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради та відділ культури та туризму Овруцької міської ради.

 

Овруцький міський голова                                                  Іван КОРУД


Додаток Akt_priym_peredav  Завантажити документ
Розмір тексту-+=