Відновлено електропостачання у селах Борутине та Виступовичі

В результаті сильних поривів вітру та буревіїв на території Овруцької міської територіальної громади в ніч з 19 на 20 листопада 2021 року було повалено дерево між селами Гуничі та Раківщина. Внаслідок цього було пошкоджено 10 ліній електропередач та знеструмлено села Раківщинського старостинського округу. Крім того, в результаті пошкодження ліній електропередач знеструмленими були села Кирданівського, Гошівського, Руднянського та Ігнатпільського старостинських округів. Про вказані наслідки було негайно повідомлено диспетчерську службу Овруцького РЕМу та оператора ситуаційного центру обленерго.

До 17-ої години 20.11.21 року аварійно-ремонтними бригадами Овруцького РЕМу вказані аварійні ситуації у вищезазначених населених пунктах були ліквідовані та відновлено електропостачання, крім сіл Руднянського  старостинського округу (Борутине та Виступовичі).

24 листопада 2021 року з метою відновлення електропостачання, за ініціативи Овруцького міського голови, було створено дві мобільні бригади з працівників Овруцької міської ради, лісових підприємств та Овруцького РЕМу для розчищення ліній електропередач від лісових завалів.

Завдяки консолідованим зусиллям електропостачання в селах Борутине та Виступовичі відновлено.

Міський голова Іван Коруд висловлює вдячність директорам ДП “Словечанський лісгосп АПК” Юрію Макарчуку та ДП “Овруцьке спеціалізоване лісове господарство” Руслану Бондарчуку за надану допомогу, а також старостам, прибиральникам і працівникам Овруцького РЕМу.

Розмір тексту-+=