Овруцька громада долучилася до багатостороннього екологічного меморандуму

Неодноразово до Овруцької міської ради надходили скарги від жителів громади, які потерпіли від контакту з небезпечними рослинами, такими як амброзія, борщівник Сосновського та інші.
Розуміючи небезпеку та важливість зазначеної проблеми, постало питання, як боротися з наслідками зростання цих рослин на території Овруцької громади, одночасно зберігши біорізноманіття.
Враховуючи зазначене, Овруцька громада долучилася до багатостороннього екологічного меморандуму про співпрацю щодо втілення проєкту боротьби з небезпечними рослинами (амброзія, борщівник Сосновського та ін.) на території Полісся, які завдають шкоду для людини, екології, економіки тощо. Серед учасників меморандуму ГО “ЕНДШПІЛЬ”, ГО “НООСФЕРА”, Поліський Національний Університет (м. Житомир), Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне), Овруцька міська рада, Березівська Сільрада та Старосільська сільська рада Рокитнівська селищна рада.
Овруцький міський голова Іван Коруд подякував керівниці навчально-наукового центру інноватики, інтелектуальної власності та управління проєктами Поліського університету Ірині Литвинчук та керівниці інжинірингової школи “Noosphere” Катерині Молодецькій за актуальну ініціативу та важливу пропозицію для нашої громади.
Ми переконані в тому, що завдяки співпраці з науковцями отримаємо якісний результат і практичні кейси для розв’язання екологічних проблем.
Розмір тексту-+=