В Овруцькій міській раді відбулась координаційна нарада з питань посилення публічної безпеки на прикордонних територіях

19 листопада 2021 року Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, Голова Національної поліції України Ігор Клименко, начальник 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців (м. Житомир) Державної прикордонної служби України Антон Квятковський, Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк, командир військової частини 3047 Національної гвардії України  Олексій Мельник відвідали Овруччину провівши координаційну нараду з керівниками силових структур області щодо порядку взаємодії для забезпечення ефективного контролю ситуації на прикордонних територіях, а також ознайомлення з оперативною обстановкою та спілкування зі спільними патрулями поліції та прикордонників, що несуть службу у контрольованому районі.

Протягом останніх двох тижнів наша країна слідкує за перебігом подій на кордоні нашої держави та кордоні Польщі. Нелегальні мігранти можуть проникнути до України тим самим створити надзвичайну ситуацію. Тому Житомирщина, територією якої проходить понад 250 км українсько-білоруського кордону, має бути готовою до будь-якого розвитку подій.

До наради долучились керівники поліції, прикордонників, Нацгвардії, ДСНС, Служби безпеки України, територіальних громад та розібрали порядок взаємодії для забезпечення ефективного контролю з теперішньою ситуацією на прикордонних територіях.

Міський голова Іван Коруд доповів, що для забезпечення обороноздатності держави та стримування спроб нелегального перетину кордону, Овруцькою міською радою вживаються вичерпні заходи щодо забезпечення всім необхідним придатним силам військовослужбовців Збройних Сил України, працівників Національної поліції України та Національної гвардії України. Також проінформував щодо приміщень на території Овруцької громади, де у разі необхідності можуть бути розміщені додаткові резерви. Також місцева влада вже зараз перебуває у постійній комунікації з підрозділами поліції для виявлення сторонніх людей у прикордонних населених пунктах.

 

Розмір тексту-+=