В Овручі відбувся мітинг, присвячений відзначенню Дня Гідності та Свободи

Гідність і свобода – після Революції Гідності, Євромайдану, операції АТО/ООС – вже не просто ознаки високих духовних цінностей українців та праотчого козацького духу нашого народу. Це розстріляні на Майдані українці, вбиті ворогом захисники України та пекельний вогонь боротьби.
Боротьби, що триває і нині на Сході України, утверджуючи європейські цінності, зберігаючи суверенітет і незалежність України та недоторканність її кордонів.
У сквері Тараса Шевченка відбувся мітинг, присвячений відзначенню Дня Гідності та Свободи. Згадали волонтерів, творців Євромайдану в Овручі та його засновника – Сергія Комаревича. Про події тих днів з власних спогадів розповів волонтер, Голова клубу “Пошук” Яків Грищук.
Міський голова Іван Коруд спільно з Головою міської організації ветеранів Олександром Лукішею вручили матерям захисників України – Галині Власюк і Валентині Бочарніковій, орден матері загиблого воїна АТО. Полеглих за волю і незалежність України вшанували хвилиною мовчання. Отець Олександр Дячук відслужив заупокійну літію за загиблими Героями-захисниками.
Розмір тексту-+=