Вітання з нагоди Дня гідності та Свободи

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Українці вшановують подвиг, патріотизм та мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної Сотні, героїв-добровольців, які віддали життя заради України.

Гідність, Єдність та Свобода – це ті принципи, які об’єднали прагнення мільйонів українців до кращого життя. 7 років тому відбулись події, які змінили нашу історію, кожного з нас, об’єднали українців. Ми вкотре переконалися, наскільки важко і водночас важливо зберегти недоторканість і територіальну цілісність країни.

Головне зараз – віра у себе, у свої сили і готовність, незважаючи ні на що, йти вперед обраним шляхом – шляхом свободи, демократії, верховенства права, економічного розвитку та зміцнення нашої країни.

Сердечно вітаю Овручан з Днем Гідності та Свободи. Бажаю всім здоров’я, щастя, добробуту, сімейної злагоди й любові. Нехай в Україну прийде мир і стабільність, хай ніколи не згасає в наших серцях пам’ять про героїв, які віддали життя за свободу та незалежність рідної землі.

Вічна слава Героям!
Слава Україні!

 

Міський голова                                     Іван КОРУД

Розмір тексту-+=