Привітання з Днем працівників сільського господарства України

Шановні працівники сільського господарства Овруччини!

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята ! Відзначення цієї події – це визнання державою сумлінної праці аграріїв на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну роботі на землі!

Ви саме ті, хто обрали для себе професію в аграрній сфері і становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства Овруччини – хліборобам, механізаторам, агрономам, зоотехнікам, майстрам овочівництва та садівництва – за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Бажаю міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків і добробуту!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Природні стихії хай обходять вас стороною, а родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Міський голова                                  Іван КОРУД

 

Розмір тексту-+=