Працівники комунального підприємства “Гарне місто” виготовили нові та затишні «будиночки» для тварин

Про війну котів і собак відомо багато. Та в народі кажуть «біда навчить». Як насправді живуть поруч коти з собаками в тимчасово облаштованих волонтерами будках, що знаходяться біля гаражного комплексу на вулиці Київська міста Овруч, ми бачимо у дописах небайдужих овручан. А живуть вони мирно, зігріваючи одне одного власним теплом. Проте на порозі зима, температура повітря знижується – ці обставини створюють небезпеку для життя тварин.
Тож, за ініціативи Овруцького міського голови Івана Коруда, підтримуючи важливі громадські ініціативи щодо захисту тварин, працівники комунального підприємства «Гарне місто» виготовили два будиночки для тварин, які живуть біля гаражного комплексу на вулиці Київська міста Овруч .
Один дерев’яний будинок вміщує до 4 тварин і надійно захищає від морозів. Підлогу вимостили сіном, яке зігріватиме тварин у холоди. Відтепер, тваринам буде, де сховатися від дощу, холоду та найголовніше, у них з’явився дім – надійний, гарний і теплий. Будиночки вже встановили на місці проживання тварин.
Щиро дякуємо волонтерам за їх роботу та закликаємо овручан долучатися до виготовлення будиночків для тварин. Кожен такий будиночок – це не тільки захист від холоду, це 4 врятованих життів. Ви можете зробити це власноруч.

Розмір тексту-+=