Привітання з Днем працівників соціальної сфери!

4 листопада, напередодні Дня працівника соціальної сфери, яке відзначають в Україні щорічно у першу неділю листопада, міський голова Іван Коруд  привітав працівників Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради та  управління соціальної політики Коростенської РДА, відділ №3 м. Овруч з професійним святом. Віздначив грамотами Овруцької міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у забезпечення соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

«У цей святковий день щиро вітаю всіх працівників соціальної сфери з професійним святом! Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу людям похилого віку та людям з особливими потребами, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим, безробітним і ветеранам війни тощо. Ваша відданість справі, увага, милосердя душі завжди знаходять вдячність у тисяч людей, яким ви щоденно допомагаєте. Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги і витримки у щоденній кропіткій роботі. Нехай у ваших домівках панує затишок та добробут. Невичерпної вам енергії та терпіння у благородній справі!!

Працівникам стаціонарного відділення КУ «Центр надання соціальних послуг Словечанської сільської ради» висловлюю велику вдячність за нелегку працю у наданні підтримки найуразливішим верствам населення, вселяючи в них надію та впевненість в сьогоднішньому дні!”, – зазначив міський голова.

Довідково.

Центр надання соціальних послуг Овруцької міської ради здійснює соціальну роботу та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах, Овруцької міської територіальної громади.

На даний час у Центрі працює 50 чоловік. Функціонує два відділення: соціальної роботи  та соціальних послуг за місцем проживання.

Відділенням соціальної роботи здійснюється інформаційно-просвітницька, соціально-профілактична робота, оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах, соціальне супроводження прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу.

Протягом 9-ти місяців 2021 року було виявлено та поставлено на облік 48 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховується 126 дітей. Згідно актів оцінки потреб вказаним сім’ям надаються відповідні соціальні послуги та натуральна допомога.

З 01 січня 2021 року в Центрі відкрито відділення соціальних послуг за місцем проживання. За 9 місяців 2021 року соціальну послугу догляд вдома отримали 385 осіб, які потребують сторонньої допомоги, у т. ч.  263  особи, які проживають у сільській місцевості.

Станом на 1 листопада 2021 року організовано та проведено санаторно-курортне лікування 84 ліквідаторів в ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС  ім. В. Т. Гуца», с. Капітанівка Київської області.

Наразі 26 осіб Овруцької міської територіальної громади, які потребують постійного стороннього догляду, перебувають в стаціонарному відділенні КУ «Центр надання соціальних послуг Словечанської сільської ради». Овруцька міська рада опікується потребами наших громадян та здійснюється відповідне фінансування установи.

Розмір тексту-+=