Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу культури і туризму Овруцької міської ради

Згідно з розпорядженням Овруцького міського голови від 02.11.2021 року № 309-к у виконкомі Овруцької міської ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури і туризму Овруцької міської ради.

Основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади начальника відділу культури і туризму Овруцької міської ради:

  1. Громадянство України.
  2. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра відповідного професійного спрямування, або за спеціальністю у галузі знань “Управління та адміністрування” чи “Публічне управління та адміністрування”,.
  3. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше 5-ти років.
  4. Вільне володіння державною мовою.
  5. Вільне користування персональним комп’ютером та основними програмними засобами.
  6. Системні знання чинного законодавства та нормативно правових актів, зокрема: Конституції України;законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”,”Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про засади запобігання та протидії корупції”, інших законів України з питань організації діяльності органів місцевого самоврядування; указів і розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів в галузі культури, туризму та охорони культурної спадщини; інструкції з діловодства; правил ділового етикету.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення в газеті «Зоря», за адресою: м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 31-А, к. 211.

Інформацію щодо порядку проведення конкурсу, переліку документів, що додаються до заяви про участь у конкурсі, розміру і умов оплати праці, основних функціональних обов’язків та іншу додаткову інформацію можна отримати у спеціаліста з кадрових питань, тел. 4-29-61.


Питання для підготовки до складання іспиту на заміщення вакантної посади начальника відділу культури та туризму Овруцької міської ради

Розмір тексту-+=