Рішення №344 виконкому міської ради “Про перевлаштування дитини-сироти *** та призначення над ним піклувальника”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 21.10.2021 року №344

Про перевлаштування дитини-сироти ***

та призначення над ним піклувальника

Розглянувши подання служби у справах дітей Овруцької міської ради від 19.10.2021 №420 про припинення повноважень опікуна *** над її неповнолітнім онуком *** та призначення  над ним піклувальника ***, який зареєстрований та проживає по вул.***, с.***, Коростенського району Житомирської області, керуючись ст. 59, ст. 63 Цивільного кодексу України, ст. 243, ст. 244 Сімейного кодексу України, ст. 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.23,42,49 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов¢язаної із захистом прав дитини», виконавчий комітет Овруцької міської ради:

В И Р І Ш И В:

  1. Звільнити ***, яка проживає в с.*** Коростенського району, Житомирської області, від виконання повноважень піклувальника над неповнолітнім ***.
  2. Встановити піклування над неповнолітнім *** та призначити піклувальником дитини ***, який зареєстрований та проживає по вулиці *** с.***, Коростенського району Житомирської області, та покласти на нього відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток дитини.
  3. Службі у справах дітей Овруцької міської ради провести всі необхідні дії для виконання даного рішення у відповідності до вимог чинного законодавства.

Міський голова                                                                                 Іван Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=