ПРОТОКОЛ №3 постійної депутатської комісії міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій від 16 березня 2021 року

 ПРОТОКОЛ  №3

постійної депутатської комісії міської ради  з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій

від 16 березня 2021 року

Присутні:   голова комісії Левківський М.Г.

Члени комісії: Соляр В.В., Левківська Л.Г., Логвинчук О.М.

Порядок денний засідання

 1. Про припинення діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЖЕРЕЛО» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ шляхом ліквідації.
 2. Про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на території Ігнатпільського старостинського округу Овруцької міської територіальної громади.

Інформує: Редчиць Олександр Петрович – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

 1. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Овруцької міської територіальної громади  на 2021 – 2025 роки, Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища  Овруцької міської ради.
 2. Про затвердження кошторису витрат фонду охорони навколишнього природного середовища

Інформує: Рибинська Наталя Михайлівна – заступник

 міського голови

 1. Земельні питання:
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 8. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 9. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 10. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 11. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 12. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 13. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передбаченої для передачі на умовах оренди гр. Соболю М.О.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 18. Про припинення договору оренди землі з гр. Пешко С.В. та укладення  договору   оренди землі  з гр. Бєлковською Л.Д.
 19. Про передачу земельної ділянки комунальної власності гр. Невмержицькій Г.І., яка розташована у с. Левковичі, по вул. Бойки, 68 на умовах оренди.
 20. Про надання в оренду земельних ділянок.
 21. Про передачу земельної ділянки із комунальної власності Овруцької міської територіальної громади до комунальної власності Словечанської територіальної громади та Гладковицької територіальної громади.
 22. Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.
 23. Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.
 24. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 25. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 26. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 27. Про припинення та укладення  договорів оренди землі з ФГ «ВЕЛЕС-ОРГАНІК».
 28. Про припинення  договору  оренди земельної ділянки.
 29. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, що розташовані в межах с. Норинськ Овруцького р-ну Житомирської області.
 30. Про внесення змін до рішення від 18 лютого 2021 року № 196 «Про  припинення договору оренди землі з гр. Зубовим В.Г. та укладення  договору оренди землі з гр. Зубовим В.Г. та Беліцьким С.А.».
 31. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 32. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
 33. Про надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із

землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 2. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 3. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 4. Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 5. Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 6. Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 7. Про передачу (відмовити в передачі) ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди.
 8. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 9. Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.

Інформує: Жук Сергій Петрович – начальник відділу регулювання

земельних відносин

 1. Різне.

За такий порядок денний:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 5 хв., виступи/запитання до 3 хв., відповіді на запитання до 3 хв.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1. Про припинення діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЖЕРЕЛО» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ шляхом ліквідації.

ДОПОВІДАЄ: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про припинення діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЖЕРЕЛО» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ шляхом ліквідації».

СЛУХАЛИ: 2. Про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на території Ігнатпільського старостинського округу Овруцької міської територіальної громади.

ДОПОВІДАЄ: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на території Ігнатпільського старостинського округу Овруцької міської територіальної громади».

СЛУХАЛИ: 3. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Овруцької міської територіальної громади  на 2021 – 2025 роки, Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища  Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ:  Рибинська Н.М. – заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Овруцької міської територіальної громади  на 2021 – 2025 роки, Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища  Овруцької міської ради».

СЛУХАЛИ: 4. Про затвердження кошторису витрат фонду охорони навколишнього природного середовища.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 1, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження кошторису витрат фонду охорони навколишнього природного середовища».

 1. Розгляд земельних питань:

ДОПОВІДАЄ по земельним питанням: Жук С.П. – начальник відділу регулювання земельних відносин

СЛУХАЛИ: 5.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

СЛУХАЛИ: 5.2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

СЛУХАЛИ: 5.3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

За пропозицією депутатів, п.3 Додатку до даного рішення пропонується доопрацювати до сесії і внести на розгляд в новій редакції. Такий проект рішення з поправками був поставлений на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення (з поправками) «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства».

СЛУХАЛИ: 5.4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення».

СЛУХАЛИ: 5.5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення».

СЛУХАЛИ: 5.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

СЛУХАЛИ: 5.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності».

СЛУХАЛИ: 5.8. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах».

СЛУХАЛИ: 5.9. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах».

СЛУХАЛИ: 5.10. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах».

СЛУХАЛИ: 5.11. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах».

СЛУХАЛИ: 5.12. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах».

СЛУХАЛИ: 5.13. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах».

СЛУХАЛИ: 5.14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності».

СЛУХАЛИ: 5.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передбаченої для передачі на умовах оренди гр. Соболю М.О.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передбаченої для передачі на умовах оренди гр. Соболю М.О.».

СЛУХАЛИ: 5.16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення».

СЛУХАЛИ: 5.17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення».

СЛУХАЛИ: 5.18. Про  припинення договору оренди землі з гр. Пешко С.В. та укладення  договору   оренди землі  з гр. Бєлковською Л.Д.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про  припинення договору оренди землі з гр. Пешко С.В. та укладення  договору   оренди землі  з гр. Бєлковською Л.Д.».

СЛУХАЛИ: 5.19. Про передачу земельної ділянки комунальної власності гр. Невмержицькій Г.І., яка розташована у с. Левковичі, по  вул. Бойки, 68 на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про передачу земельної ділянки комунальної власності гр. Невмержицькій Г.І., яка розташована у с. Левковичі, по   вул. Бойки, 68 на умовах оренди.

СЛУХАЛИ: 5.20. Про надання в оренду земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про надання в оренду земельних ділянок».

СЛУХАЛИ: 5.21. Про передачу земельної ділянки із комунальної власності Овруцької міської  територіальної громади до комунальної власності Словечанської територіальної громади та Гладковицької територіальної громади.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про передачу земельної ділянки із комунальної власності Овруцької міської  територіальної громади до комунальної власності Словечанської територіальної громади та Гладковицької територіальної громади».

СЛУХАЛИ: 5.22. Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади».

СЛУХАЛИ: 5.23. Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади».

СЛУХАЛИ: 5.24. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок».

СЛУХАЛИ: 5.25. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок».

СЛУХАЛИ: 5.26. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок».

СЛУХАЛИ: 5.27. Про  припинення та укладення  договорів оренди землі з ФГ «ВЕЛЕС-ОРГАНІК».

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про  припинення та укладення  договорів оренди землі з ФГ «ВЕЛЕС-ОРГАНІК».

СЛУХАЛИ: 5.28. Про  припинення  договору  оренди земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про  припинення  договору  оренди земельної ділянки».

СЛУХАЛИ: 5.29. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, що розташовані в межах с. Норинськ Овруцького р-ну Житомирської області.

З даного питання виступили міський голова та директор Норинського кар’єру, вони ж відповіли на запитання депутатів. Сторони домовились доопрацювати та узгодити даний проект рішення до проведення сесії міської ради.

Дана пропозиція була поставлена на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення (доопрацьований) «Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, що розташовані в межах с. Норинськ Овруцького р-ну Житомирської області».

СЛУХАЛИ: 5.30. Про внесення змін до  рішення від 18 лютого 2021 року № 196 «Про  припинення договору оренди землі з гр. Зубовим В.Г. та укладення  договору оренди землі з гр. Зубовим В.Г. та Беліцьким С.А.».

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про внесення змін до рішення від 18 лютого 2021 року № 196 «Про  припинення договору оренди землі з гр. Зубовим В.Г. та укладення  договору оренди землі з  гр. Зубовим В.Г. та Беліцьким С.А».

СЛУХАЛИ: 5.31. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства».

СЛУХАЛИ: 5.32. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення».

СЛУХАЛИ: 5.33. Про  надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із

землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про  надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із

землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності».

СЛУХАЛИ: 5.34. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території».

СЛУХАЛИ: 5.35. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

СЛУХАЛИ: 5.36. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення».

СЛУХАЛИ: 5.37. Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок».

СЛУХАЛИ: 5.38. Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок».

СЛУХАЛИ: 5.39. Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Присутній на комісії заявник з даного питання виступив перед депутатами. Участь в обговоренні взяв також міський голова Коруд І.Я.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 3, «Проти» – 0, «Утримались» – 1

РІШЕННЯ не прийнято.      

СЛУХАЛИ: 5.40. Про передачу (відмовити в передачі) ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди.

Доповідач пояснив депутатам про наявність двох проектних рішень з даного питання. На голосування поставили пропозицію «передати земельну ділянку в оренду»:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про передачу ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди».

СЛУХАЛИ: 5.41. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок».

СЛУХАЛИ: 5.42. Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії міської ради проект рішення «Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади».

Голова комісії                                                                Левківський М.Г.

Секретар комісії                                                            Левківська Л.Г.  Завантажити документ
Розмір тексту-+=