Протидії проявам рейдерства в аграрній сфері

Доводимо до відома, що Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв’язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проект АГРО»).

Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству, інформуємо про можливість доєднатися до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників вашої області. Під час тренінгу будуть опрацьовані:

• актуальні зміни у сфері земельного законодавства;

 • актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів;

• систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили;

• можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів.

Тренінг для малих та середніх агровиробників вашої області буде проведений в оn-line режимі з використанням платформи Zoom 27.10.2021 р. о 10:00.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням: Громадська антирейдерська платформа до 18.10.2021 року

Посилання на приєднання до оn-line тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електронні адреси вказані при реєстрації за 3 дні до проведення заходу.

З питань проведення онлайн-тренінгу для малих та середніх агровиробників вашої області звертайтесь до:

Анастасії Куриленко, тел.: 093 014 6462

Розмір тексту-+=