Інформація про учасників конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва, що претендують на отримання фінансової підтримки для реалізації своїх бізнес-проектів

З 04 вересня по 09 жовтня 2021 року тривав прийом заяв на участь у конкурсному відборі бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів.

Відповідно до умов конкурсу, подати заяву на одержання фінансової підтримки мали можливість суб’єкти малого підприємництва, які здійснюють діяльність на території Овруцької міської територіальної громади та реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць, розвиток нового виду виробництва, впровадження енергозберігаючих, екологічно чистих та перспективних технологій,  виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних, модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг).

За вказаний період заявку було подано лише одним суб’єктом господарювання – ФОП Беліцький Сергій Анатолійович.

Засідання конкурсної комісії, яка визначить питання надання фінансової підтримки учаснику конкурсного відбору та суму співфінансування, відбудеться 19 жовтня 2021 року о 10:00 год в малому залі засідань Овруцької міської ради за адресою: Овруцька міська рада, 11101, вул. Тараса Шевченка, 31-а, м. Овруч, 3 поверх (Малий зал засідань).

Розмір тексту-+=