Мітинг, присвячений Дню захисників і захисниць України

Споконвіку територія України була ласим шматком для завойовників. Родюча земля, багаті надра і щирі працьовиті люди не давали спокою і далеким, і близьким сусідам. Без перебільшення, Українські землі омиті кров’ю кращих синів і доньок України, які боролися за її незалежність і право бути самостійною державою. Здавалося б, відгриміли фронти Другої світової війни. Нарешті, мирне життя, та у 2014 році розпочалася російсько-українська війна. Внаслідок Бойових дій в зоні проведення АТО/ООС у бою з окупантами героїчно загинули та померли 23 наших земляки. Без батьків залишилися діти, осиротіли дружини, мами, батьки. Молоді хлопці, чоловіки – попереду у яких все життя відійшли у вічність.
Дорогі мами! Ваші діти – Герої і взірець любові до України. Вони будуть вічно жити у нашій пам’яті.
З нагоди Дня захисників і захисниць України, в Овручі відбувся мітинг-вшанування військових, які захищали і захищають Україну. 23 матерям і батькам Героїв Іван Коруд вручив Подяки Овруцької міської ради.
З вітальним словом виступили командир військової частини Володимир Драчевський, заступник Голови Коростенської районної державної адміністрації Володимир Сивко, помічник народного депутата України Володимира Арешонкова – Віктор Гриневич та мама захисника України Володимира Кобилинського – Валентина Кобилинська.
За поданням громадських організацій, відзначили військових – захисників України.
Полеглих за незалежність України вшанували хвилиною мовчання.
Розмір тексту-+=