Цикл тематичних виставок з нагоди Дня захисників і захисниць України

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України.
Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для відвідувачів та гостей Овруцької центральної бібліотеки імені Андрія Малишка оформлено цикл виставок «За честь, за долю, за українську волю», «Їх іменами славна Україна», що присвячено героїчному минулому та найбільш яскравим постатям.
Також на виставці представлена література, що присвячена захисникам Вітчизни і розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська, висвітлюються справжні герої України.
Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.
14 жовтня всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під свій покров усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.
Бажаємо нашим героям міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!
Слава Україні! Героям Слава!
Розмір тексту-+=