Протокол №16-21 засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в Овруцькій ОТГ

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ  №16-21

засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенної природного характеру

та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

м. Овруч                                                            8 жовтня    2021 року

Присутні:

Коруд І.Я. – міський голова, голова комісії.

Гришковець В.М. – перший заступник міського голови, заступник голови комісії

Дєдух І.М. – секретар комісії, заступник міського голови.

Члени комісії:  

Рибинська Н.М. – заступник міського голови;

Огородов Д.В. – начальник відділу міської ради;

Колбовська Т.В. –  заступник директора КНП ЦПМСД;

Хомич О.В. – заступник директора КНП ЦПМСД;

Шевчук О.Ф. – заступник директора  КНП «Овруцька міська лікарня»;

Юрківська О.В.- юрист юридичного відділу виконавчого комітету Овруцької міської ради.

Прохоров П.І. – спеціаліст  Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Пестич Н.М. – начальник відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

                                       Порядок денний:

 1. Про встановлення “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки поширення КОВІД-19, дотримання карантинних заходів та стан охоплення вакцинацією працівників закладів освіти на території області»

  Доповідають: Шевчук  О.Ф. – заступник  директора КНП «Міська лікарня»

Хомич О.В.- в.о.директора КНП ЦПМСД.

Прохоров П.І. – начальник відділу  лабораторного центру.

 1. Про результати селекторної наради від 04.10.2021 року « Про заходи щодо збільшення кількості ліжок у закладах охорони здоров»я, які падають стаціонарну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу КОВІД-19.
 2. Про листи Коростенської РДА № 20-11/414 від 29.09.2021 року про безперебійне функціонування залізниці та № 05/4159 від 23.09.2021р. про пункти обігріву.

Інформують: Дєдух І.М.- секретар комісії

4.Про листи начальника відділу прикордонної служби «Овруч»

           Інформує: Довгошлюбий І.О. – спеціаліст відділу прикордонної служби.

5.Про лист директора Овруцької ветслужби щодо інформації по лейкозу ВРХ в господарствах населення по Овруцькій ТГ.

Інформує: Левківський О. – директор Овруцької МДЛДПСС

СЛУХАЛИ: «Про встановлення “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, дотримання карантинних заходів та стан охоплення вакцинацією працівників закладів освіти на території області»

Шевчук О.Ф. – заступник  директора КНП «Міська лікарня», яка проінформувала, що на стаціонарному лікування на сьогодні знаходиться 66 хворих на ковід, Малин- 5 чоловік, Коростень- 3 чоловік, Народичі-9  чоловік  із них 32 на кисні та 1 на ШВЛ., майже всі хворі не вакциновані також

Хомич О.В. – в.о. директора КНП ЦПМСД, яка проінформувала, що на амбулаторному лікуванні знаходиться 141 активний хворий, за минулу добу було підтверджено 40 позитивних результатів на ковід.

Прохоров П.І. – начальник відділу  лабораторного центру, який повідомив, що сімейні лікарі, не подають термінові повідомлення, тому наголосив, що потрібна тісна співпраця сімейних лікарів та лабораторного центру.

ВИРІШИЛИ: Одноголосно, взяти до відома інформацію щодо встановлення  “помаранчевий” рівня епідемічної небезпеки на території області, який не містить  додаткових обмежень та є сигнальним про наближення  регіону до «червоної» зони.

1.Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради, керівникам освітніх закладів (рекомендувати):

 • вжити вичерпних заходів щодо організації вакцинації у тому числі вчителів та працівників закладів освіти за допомогою виїзних мобільних бригад;
 • забезпечити активне інформування та запрошення до вакцинації в працівників всіх освітніх закладах, а також здобувачів освіти до існуючих пунктів щеплень в закладах освіти та під час роботи виїзних мобільних бригад;
 • взяти під персональну відповідальність заходи щодо вакцинації.
 1. Керівникам всіх форм власності, суб`єктам підприємницької діяльності активізувати процес вакцинації та забезпечити  вакцинування  своїх співробітників.
 2. Інформаційному відділу міської ради забезпечити роз’яснювальну роботу та інформування населення, щодо обмежувальних заходів “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки, а також необхідності вакцинації населення з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби КОВІД-19 та розмістити звернення міського голови на сайті ради.
 3. Овруцькому управлінню Національної поліції в Житомирській області (Прищепа Р.В.) тісно взаємодіяти з лабораторним центром щодо виявлення контактних осіб.
 4. Овруцькому управлінню Держпродспоживслужби в Житомирській області (Каплюк В.І.), забезпечити контроль з дотримання карантинних заходів на території громади.
 5. Директорам КП «Гарне місто», «Овруч» здійснювати санітарну дезінфекцію під’їздів багатоповерхових будинків та місць громадського користування

По другому питанню, проінформувала Дєдух І.М. протокол селекторної наради (додається)

ВИРІШИЛИ: Керівництву КНП «Овруцька міська лікарня»  вжити заходів до збільшення кількості ліжок у лікарні  з урахуванням  показників  рівня захворюваності  та наповненості ліжкового фонду  (до досягнення 75- відсоткового завантаження)

ВИРІШИЛИ: По третьому питанню  листи Коростенської РДА № 20-11/414 від 29.09.2021 року та № 05/4159 від 23.09.2021р. взяти до відома,

Муніципальній інспекції та відділу з гуманітарних питань надати міському голові пропозиції щодо  місця розміщення пункту обігріву  на території ТГ.

По четвертому питанню, виступив Довгошлюбий І.О., який проінформував, що за минулу добу кордон перетнули 13 осіб, із них у деяких не встановлюється мобільний додаток «Вдома» і ми вимушені інформувати місцеву владу.

ВИРІШИЛИ:

З метою здійснення поточного контролю осіб, які перетнули кордон  працівникам Національної поліції та муніципальної інспекції, проводити перевірку документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус та повідомляти керівництво інших областей, куди прямують дані громадяни без  встановленого додатку «Вдома».

По п’ятому питанню, виступив  директор ветлабораторії, Левківський О.І., який проінформував про стан захворюваності ВРХ на лейкоз та попросив сприяти  при наданні дотації за утримання ВРХ, щоб  власники ВРХ надавали довідки про перевірку ВРХ на лейкоз.

ВИРІШИЛИ: Інформацію ветслужби  щодо захворювання направити старостам  та голові Словечанської громади Трикиші  В.О. для реагування та  повернутись до даного питання через 1 місяць

Муніципальній інспекції  зробити аналіз з кожним старостатом, щодо питання захворюваності ВРХ на лейкоз.

ГОЛОСУВАЛИ: «за-11», «проти» – 0, «утримались» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті одноголосно.

 

Голова   комісії                                                                    Іван Коруд

Секретар комісії                                                                  Ірина Дєдух  Завантажити документ
Розмір тексту-+=