Звернення міського голови щодо дистанційного навчання учнів 5-9 класів Піщаницького ЗЗСО I-II ступенів

Дистанційне навчання у школі села Піщаниця.
Минулого тижня у двох закладах освіти Овруцької громади рівень вакцинації освітян мав показник менший від необхідного для роботи закладу освіти, зокрема:
Піщаницький ЗЗСО I-II ступенів – 28%;
Левковицький ЗЗСО І-ІІ ступенів – 25%.
Проте педагоги школи села Левковичі з розумінням поставилися до організації навчального процесу та щепилися від коронавірусної хвороби й нині освітній процес у Левковичах проходить у приміщенні школи.
Враховуючи колективне звернення ініціативної групи батьків учнів (15 батьків) школи села Піщаниця щодо організації навчального процесу у приміщенні школи, я відвідав зібрання з батьками учнів Піщаницької школи.
Зазначу, що директор школи на зустрічі з батьками учнів не був присутній. Батькам була запропонована альтернатива дистанційному навчанню, а саме організація підвозу дітей на навчання до міських шкіл.
Заступник головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД» Олена Хомич і лікар АЗПСМ села Піщаниця Василь Кончаківський пояснили присутнім на зібранні важливість вакцинації від коронавірусної хвороби. Олена Хомич повідомила присутніх про можливість організованого щеплення трудових колективів старостинського округу мобільною бригадою з вакцинації.
Рішення про організацію дистанційного навчання для учнів 5-9 класів було прийнято педагогічною радою Піщаницького ЗЗСО I-II ступенів на засіданні 22 вересня 2021 року.
Жодного втручання в освітній процес з боку посадових осіб виконавчого комітету Овруцької міської ради не було, оскільки вони не мають відповідних повноважень. Сьогодні відбулася нарада та за її результатами вирішено висловити прохання до директора школи про організацію вакцинації педагогів закладу освіти до закінчення поточного тижня. Заступниця міського голови Ірина Дєдух і начальник відділу з гуманітарних питань Василь Ткачук обговорили з педагогічним колективом питання вакцинації від коронавірусу, як єдиний варіант відновлення навчання у школі села Піщаниця для 40 учнів 5-9 класів.
З повагою, Овруцький міський голова                                           Іван КОРУД
Розмір тексту-+=