Привітання з Днем працівників освіти

Овруцька громада має потужну освітянську та бібліотечну мережу.
Для забезпечення потреби населення у якісних освітніх послугах мережа закладів загальної середньої освіти нашої громади налічує 13 закладів загальної середньої освіти та 6 філій, в яких працюють 576 педагогічних працівників і навчаються – 3785 учнів.
 
В закладах освіти громади велика увага приділяється дітям з особливими освітніми потребами. В 37 класах інклюзивним навчанням охоплено 45 учнів. Для задоволення потреб дітей в закладах відкрито ресурсні кімнати.
 
Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти в громаді створюються належні умови для безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів та педагогічних працівників. 12 шкільними автобусами підвозяться 1309 учнів та 168 педпрацівників із 69 населених пунктів громади.
 
В Овруцькій громаді повноцінно функціонують 5 закладів позашкільної освіти: Овруцька Мала академія народних мистецтв та ремесел, Центр дитячої та юнацької творчості, Овруцька дитяча музична школа, Овруцька дитяча художня школа, Дитячо-юнацька спортивна школа та Овруцький інклюзивно-ресурсний центр в яких працюють 62 педагогічних та 34 технічних працівники.
До закладів позашкільної освіти забезпечено безкоштовне підвезення 122 учнів з сільської місцевості.
 
Обдаровані діти – майбутнє нашої країни та громади, зокрема. Протягом минулого навчального року за Програмою Овруцької міської ради «Обдарована молодь», 504 учні – переможці обласних, Всеукраїнських конкурсів і змагань та 117 педагогічних працівників, які їх підготували, отримали винагороди на загальну суму близько півмільйона гривень. Я переконаний, що наша мотиваційна Програма «Обдарована молодь» сприятиме збільшенню перемог наших дітей у новому навчальному році.
 
Випускники 2021 року були нагороджені 26 Золотими медалями та 6 Срібними медалями. За свої здобутки вони премійовані міською радою у розмірі 1000 грн кожен.
 
За результатами ЗНО-2021, серед 320 закладів освіти Житомирської області, опорний заклад освіти «Овруцька гімназія ім.А.Малишка» зайняв I місце рейтингу. Я щиро дякую педагогічному колективу гімназії за їх високий професіоналізм і особистий внесок кожного педагога у цей надвисокий результат знань учнів гімназії.
 
Протягом літнього періоду 2021 року 332 учні закладів освіти громади були охоплені оздоровленням і відпочинком, як в межах області, так і за межами.
 
Шановні працівники освіти! Ви щедро засіваєте ниву знань добрим, вічним і світлим, ділитеся своїми знаннями, плекаєте справжніх патріотів України! Я щиро дякую вам за невтомну працю та недоспані ночі!
 
27 вересня всі працівники дошкільної освіти відзначили своє професійне свято. Тож хочу привітати 114 педагогічних працівників та 138 технічних працівників – вихователів, помічників вихователів, музичних керівників і всіх працівників 18 закладів дошкільної освіти та трьох відокремлених груп Овруцької громади.
Ви виховуєте та огортаєте турботою 911 дітей нашої громади. Ви – свідки ранкових сліз, важких прощань із батьками на порозі садочку та першої, хоча і дитячої, проте справжньої дружби.
Ви даєте маленьким громадянам України перші життєві уроки, всебічно розвиваєте їх, до кожного знаходите індивідуальний підхід і наповнюєте маленькі серденька добром і любов’ю до навколишнього світу.
 
Дитина – вона завжди була, є і буде в центрі уваги педагогічних працівників.
Дорогі педагоги! Зі святом вас! Прийміть слова глибокої подяки за вашу важливу та складну працю! Щиро зичу вам міцного здоров’я, достатку, мудрості, терпіння та досягнення найвищих вершин професійної реалізації!
Розмір тексту-+=