Прийом заяв та пакету документів на надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

ОГОЛОШЕННЯ

Овруцька міська рада розпочинає прийом заяв та пакету документів на надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, яка передбачена Законом України «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Скористатися даним видом допомоги можуть застраховані особи – наймані особи суб’єкта господарювання та  фізичні особи – підприємці, які зареєстровані і здійснюють свою господарську діяльність на території Овруцької міської територіальної громади та основний вид економічної діяльності яких зазначений першим у відомостях з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань станом на останній день місяця, який передує місяцю, в якому подається заява на отримання допомоги та відповідає видам, визначеним у переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, запроваджені з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що призводять до тимчасової зупинки роботи фізичних осіб – підприємців, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (із змінами та доповненнями).

Допомога є одноразовою у 2021 році та надається в межах бюджетних призначень.

Розмір допомоги є фіксованим та становить 1 тисяча грн. одноразово.

Критерії допомоги застрахованим особам визначаються Законом України «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Порядком надання державної допомоги.

Одноразова допомога не може надаватися застрахованим особам, які не відповідають критеріям, визначеним Порядком надання державної допомоги.

Виплата одноразової допомоги здійснюється у разі звернення застрахованої особи до Овруцької міської ради,  яка включена до переліку застрахованих осіб, який сформовано через єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія» та наданого Житомирською ОДА (структурними підрозділами).

Застрахована особа для отримання одноразової допомоги подає до Овруцької міської ради:

  1. Заява в довільній формі (з обов’язковим зазначенням ПІБ, адреса, номер телефону, місце роботи)
  2. Копія паспорту та ідентифікаційного коду (або коду ЄДРПО),
  3. Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців, громадських формувань ( або безкоштовний запит з сайту Міністерства юстиції з єдиного  державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців, громадських формувань),
  4. Довідка з місця роботи найманого працівника,
  5. Реквізити для перерахування коштів.

Прийом документів для отримання допомоги триватиме до 01 листопада 2021 року в каб. № 412 (4 поверх) за адресою: м. Овруч, вул. Т.Шевченка, 31А.

Розмір тексту-+=