Рішення №832 (ІІ пл. з.) від 23 вересня 2021 року “Про припинення договору оренди землі з ТОВ «ЛАЙФСЕЛЛ» та укладення договору оренди землі з ТОВ «УКРТАУЕР»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Тринадцята    сесія                                                                                   VІІІ скликання

(друге пленарне засідання)

Від  23  вересня  2021 року   № 832

Про  припинення договору оренди землі
з ТОВ «ЛАЙФСЕЛЛ» та укладення

договору оренди землі  з ТОВ «УКРТАУЕР»

Розглянувши клопотання ТОВ «ЛАЙФСЕЛЛ» про припинення договору оренди землі та ТОВ «УКРТАУЕР» про надання земельної ділянки в оренду, заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин виконавчого комітету Овруцької міської ради Жука С.П. щодо припинення договору оренди землі у зв’язку з переходом права власності на споруду електрозв’язку, керуючись, ст. 7, ст. 31 ЗУ «Про оренду землі», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії від 14.09.2021р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити дію договору оренди землі від 12.11.2013 року укладеного між Овруцькою районною державною адміністрацією з ТОВ «ЛАЙФСЕЛЛ» на земельну ділянку площею 0,0225 га, яка розташована на території Гошівського старостинського округу, кадастровий номер 1824282200:12:000:0180 у зв’язку з припиненням  права власності на споруду електрозв’язку.
  2. Передати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРТАУЕР» на умовах оренди терміном на 49 (сорок дев’ять) років земельну ділянку, площею 0,0225 га, яка розташована на території Гошівського старостинського округу, цільове призначення земельної ділянки –  для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій,  кадастровий номер 1824282200:12:000:0180.
  3. Встановити ТОВ «УКРТАУЕР» ставку орендної плати в розмірі 7 (сім) відсотків від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  4. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І.Я., укласти з ТОВ «ЛАЙФСЕЛЛ» додаткову угоду про припинення зазначеного договору та укласти договір оренди землі на земельну ділянку вказану у п.2.
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати припинення права оренди відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  6. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області протягом п’яти днів з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                 Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=