Долучайтеся до реалізації програми Президента «Зелена країна»! Посадіть дерева разом з лісівниками!

ДП “Овруцький лісгосп” інформує про те, що з 01 жовтня по 30 листопада за ініціативи Держлісагентства України на Житомирщині триватиме акція «Створюємо ліси разом». Цієї осені  вона буде унікальною ще й тому, що відновлення лісу та його створення відбуватиметься в рамках виконання програми Президента України «Зелена країна».
До садіння лісу ми запрошуємо всіх охочих.

Державні лісогосподарські підприємства області готові до садіння – виростили достатньо сіянців та підготували необхідні площі.

Уже діє спеціальний сайт https://zelenakraina.gov.ua/, де кожна людина зможе відстежити хід садіння лісу в кожному регіоні та в межах держави в цілому.

Долучитися до садіння дерев зможуть всі бажаючі  – для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції «Створюємо ліси разом», або ж звернутися безпосередньо до держлісгоспу чи управління.

ДП “Овруцький лісгосп” – головний лісничий Захарчук Володимир Андрійович, 067-412-36-23.

Лісівники зі свого боку проведуть необхідні інструктажі та забезпечать садивним матеріалом.
Крім того, усі охочі мають можливість не лише садити дерева,  а й допомогти хворим дітям. Для цього слід зробити такі кроки:
•    Зайти на сайт Зелена країна
•    Обрати область, де хочете посадити дерева.
•    Зробити благодійний внесок – 50 гривень за одне дерево.

Лісівники висадять дерева безкоштовно. Усі кошти одразу йдуть на користь хворих діток, який вже 10 років допомагає онкохворим долати рак.
І не забувайте ділитися фото, де ви саджаєте дерева: це можна зробити все на тому ж сайті https://zelenakraina.gov.ua/.

Розмір тексту-+=