День пам’яті трагедії Бабиного Яру

29 вересня 2021 року – 80-ті роковини від початку трагічних подій у Бабиному Яру – масового вбивства євреїв, українців, ромів та осіб інших національностей.
Бабин Яр, як і Освенцим став символом Голокосту на території Східної Європи й прикладом того, до чого призводять людиноненависницькі теорії.
29-30 вересня 1941 року в урочищі Бабин Яр нацисти розпочали масові розстріли єврейського населення Києва. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей.
Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисяч людей. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом, – ще близько 17 тисяч осіб.
З метою гідного вшанування пам’яті жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації міста Києва, голова ветеранської організації Олександр Лукіша, заступниця міського голови Ірина Дєдух і начальник Відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради Василь Ткачук відвідали місця пам’яті загиблих у місті Овруч.
У меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр» підготували та запустили освітню онлайн-платформу «Червона точка пам’яті», що доступна за посиланням https://edu.babynyar.org/
Не маємо права забувати трагічні події 1941 року.
Розмір тексту-+=