Запрошуємо долучитися до конкурсу “Джерела Словечансько-Овруцького кряжу під захист громад”

Волонтерський рух “Хранителі Полісся” впроваджується в рамках транскордонного українсько-білоруського проєкту “Полісся – дика природа без кордонів”, який є частиною Програми вразливих ландшафтів (Endangered Lanscapes Programme), фінансується фундацією “Аркадія – благодійний фонд Лісбет Раузин та Пітера Болдвіна”, на території України виконується ГО “Українське товариство охорони птахів”, партнером міжнародної природоохоронної асоціації BirdLife International.

Серед завдань волонтерського руху ключовим є створення активних волонтерських груп, котрі опікуватимуться особливо цінними для збереження природними ділянками Українського Полісся в басейні річки Прип’ять, що знаходяться за межами природоохоронних територій і їхнє існування повністю залежить від людського соціуму. Такі ділянки, аби бути збереженими, потребують піклування зі сторони небайдужих і активних людей. Такими перш за все є волонтери, які впроваджують практичні заходи заради збереження природи не за кошти, а заради майбутнього.

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації запрошує долучитися до конкурсу пізнавально-прикладних робіт стосовно джерел Словечансько-Овруцького кряжу, розташованого на території Овруцької та Словечанської громад.

Додатки:

  1. Умови проведення II етапу конкурсу “Джерела Словечансько-Овруцького кряжу під захист громад”.
  2. План звіту про виконані роботи із благоустрою та відновлення джерела.
  3. Реєстраційна форма учасників конкурсу.


  Завантажити документ
Розмір тексту-+=