Рішення №304 виконкому міської ради “Про надання дозволу неповнолітньому *** на відчуження ¼ частки земельної ділянки та ¼ частки гаража, що належать йому на праві спільної часткової власності”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  16.09.2021 року №304

Про надання дозволу неповнолітньому ***
на відчуження ¼ частки земельної ділянки
та ¼ частки гаража, що належать йому на

праві спільної часткової власності

          Розглянувши заяву гр. ***, протокол Комісії з питань захисту прав дитини від 15.09.2021 року № 11, керуючись ст.ст.176,177 Сімейного кодексу України, ст.ст.31, 32, 242  Цивільного кодексу України, ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей», ст.ст.17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  постановою Кабінету Міністрів України   від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл неповнолітньому ***, на відчуження ¼ частки земельної ділянки та ¼ частки гаража, що належать йому на праві спільної часткової власності та знаходяться за адресою: Волинська область, м.Ковель, вул.***, а також на укладання та підписання договорів купівлі-продажу вище вказаного майна і діяти за згодою матері гр.***.
  2. Попередити законного представника про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових та майнових прав дітей.
  3. Рекомендувати заявнику *** надати органу опіки та піклування Овруцької міської ради копію договору купівлі-продажу.
  4. Рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради №176 від 27.05.2021 року вважати недійсним.

Міський голова                                                                                Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=