Рішення №303 виконкому міської ради “Про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, *** та встановлення опіки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 вересня 2021 року              №303

Про надання статусу дітей,
позбавлених батьківського піклування,

*** та встановлення опіки

Розглянувши подання служби у справах дітей Овруцької міської ради від 13.09.2021 №341  про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування **** та призначення над ними опікуна ***, яка зареєстрована та проживає по вул.*** с.Стугівщина  Коростенського району Житомирської області та беручи до уваги, що мати дітей ***, позбавлена батьківських прав рішенням Овруцького районного суду Житомирської області від 03.08.2021 року (справа №286/881/21), відомості про батьків дітей записані відповідно до частини першої ст. 135 Сімейного кодексу України, керуючись ст.5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.п. 22,23,24,35,42 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008, №866 «Провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, виконавчий комітет міської ради:

В И Р І Ш И В:

  1. Надати малолітнім **** статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.
  2. Встановити опіку над малолітніми ****.
  3. Призначити опікуном дітей ***, яка зареєстрована та проживає по вул.*** с.Стугівщина Коростенського району Житомирської області, та покласти на неї відповідальність за життя, здоров¢я, фізичний і психічний розвиток дітей.
  4. Службі у справах дітей Овруцької міської ради провести всі необхідні дії для виконання даного рішення у відповідності до вимог чинного законодавства.

Міський голова                                                                                Іван Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=