Привітання з Днем фізичної культури і спорту України!

Традиційно у другу суботу вересня прихильники здорового пособу життя, фізкультурники, спортсмени, ветерани спорту і просто активні громадяни святкують День фізичної культури та спорту!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої громади та держави в цілому.

Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та пропаганди активного способу життя неможливе здоров’я людей.

Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Нехай для кожного жителя громади і фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!

Овруцький міський голова                                                                     Іван КОРУД