Як святкували День знань у закладах освіти Овруцької громади

У школах Овруцької громади розпочався новий навчальний рік. У громаді працюють 19 закладів освіти, в яких навчатимуться 3800 дітей. Сьогодні для першокласників вперше пролунав шкільний дзвоник.
Власноруч “задзвонили” першачки ОЗО “Овруцький ЗЗСО I-III ступенів”. На свято до закладу завітав народний депутат України Арсеній Пушкаренко. Нардеп передав директорові школи сертифікати на потреби кожного першого класу (5 тисяч гривень на кожен клас).
Міський голова Іван Коруд також долучився до святкування та вручив подяки учням – переможцям обласних і Всеукраїнських конкурсів та змагань і педагогам, які їх підготували, відповідно до Програми Овруцької міської ради “Обдарована молодь”.
Протягом минулого навчального року за Програмою Овруцької міської ради «Обдарована молодь», 504 учні – переможці обласних, Всеукраїнських конкурсів і змагань та 117 педагогічних працівників, які їх підготували, отримали винагороди на загальну суму близько півмільйона гривень.
🎉 За результатами ЗНО-2021, серед 320 закладів освіти Житомирської області, опорний заклад освіти «Овруцька гімназія ім.А.Малишка» посіла I місце рейтингу 🎊
Міський голова подякував педагогічному колективу гімназії за їх високий професіоналізм і особистий внесок кожного педагога у цей надвисокий результат знань учнів гімназії та нагородив педагогічний колектив закладу освіти Почесною грамотою.
У святковий для всіх школярів день до закладів освіти у старостинських округах Овруцької громади завітали посадовці виконавчого комітету Овруцької міської ради.
Директорів шкіл у селах Велика Фосня, Левковичі та Покалів, які вийшли на заслужений відпочинок, відзначили Почесними грамотами Овруцької міської ради.
У Великофоснянському ЗЗСО ім. Покальчука представили нову директорку – Олену Дуб.
Учнів – переможців обласних і Всеукраїнських конкурсів та змагань і педагогів, які їх підготували, нагородили Подяками Овруцької міської ради, відповідно до Програми Овруцької міської ради “Обдарована молодь”.
Розмір тексту-+=