Привітання з Днем знань

Шановні учні, педагоги, батьки та колективи закладів освіти!
 
Щиро вітаю вас з Днем знань – святом мудрості та нових відкриттів. Зараз ми разом із 3800 учнями Овруцької громади на порозі нового навчального року. Ця мить особливо урочиста та зворушлива, адже саме сьогодні ви починаєте новий нелегкий шлях до знань, нових звершень і самостійного життя.
 
Дорогі першокласники! Шановні батьки! Сьогодні ваші діти відкривають нову незвідану сторінку свого життя, тож будьте для них підтримкою, добрими, все розуміючими феями та чарівниками, адже ваша дитина – унікальна та неповторна і понад усе на світі потребує вашої уваги та допомоги.
Шановні вчителі! Ви щедро засіваєте ниву знань добрим, вічним і світлим, ділитеся своїми знаннями, плекаєте справжніх патріотів України! Я щиро дякую вам за невтомну працю та недоспані ночі!
 
Протягом минулого навчального року за Програмою Овруцької міської ради «Обдарована молодь», 504 учні – переможці обласних, Всеукраїнських конкурсів і змагань та 117 педагогічних працівників, які їх підготували, отримали винагороди на загальну суму близько півмільйона гривень. Я переконаний, що наша мотиваційна Програма «Обдарована молодь» сприятиме збільшенню перемог наших дітей у новому навчальному році.
 
У підготовку закладів освіти Овруцької громади до нового навчального року з міського бюджету інвестовано 1,8 млн гривень. Крім цього, ще 4,4 млн гривень у новому навчальному році буде спрямовано на капітальний ремонт шкільної їдальні та покрівлі двох закладів освіти Овруцької громади.
 
За результатами ЗНО-2021, серед 320 закладів освіти Житомирської області, опорний заклад освіти «Овруцька гімназія ім.А.Малишка» посіла I місце рейтингу. Я щиро дякую педагогічному колективу гімназії за їх високий професіоналізм і особистий внесок кожного педагога у цей надвисокий результат знань учнів гімназії.
Від щирого серця зичу всім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Вірю, що ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти та рівні можливості в її здобутті для кожної дитини!
Зі святом, дорогі друзі!
 
З повагою, міський голова                                                          Іван КОРУД
Розмір тексту-+=