Юрій Тарасюк: Закликаю освітян вакцинуватись від COVID-19!

Аби розпочати новий навчальний рік безпечно голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк закликає освітян району вакцинуватись від COVID-19.

За повідомленням МОЗ України, на сьогодні в Італії та США близько 90% працівників сфери освіти отримали щеплення від COVID-19, у Польщі та Франції таких педагогів понад 80%, а у Греції – майже 75%.

«Вакцинація освітян у будь-якій країні є основною передумовою для повернення до недистанційного навчання та живого спілкування», – відзначає очільник Коростенського району.

Нагадаємо, що в Україні ж у разі виходу області з зеленого рівня епідемічної безпеки в ній будуть відкритими для відвідування лише ті заклади освіти, в яких щонайменше 80% персоналу будуть повністю вакциновані. Наразі щеплених освітян замало, щоби провести навчальний рік у звичайних та безпечних умовах при новому спалаху коронавірусної хвороби.

«Усі працівники освіти є пріоритетною групою вакцинації від #COVID19 в Україні та світі», – наголошує Юрій Тарасюк.

Як записати ваш колектив на щеплення дізнавайтесь за посиланням bit.ly/33WeIiN або відвідайте найближчий пункт чи центр масової вакцинації та пунктах щеплень. Детальний перелік пунктів щеплення на https://list.covid19.gov.ua/. Перелік таких пунктів в Коростенському районі за посиланням https://korostenska-rda.gov.ua/news/1627986139/.

«Новий навчальний рік – вже менше ніж за тиждень. Розпочніть його безпечно!» – закликає Юрій Тарасюк.

Розмір тексту-+=