Святковий концерт з нагоди 30-річчя Незалежності України!

У місті Овруч відбулися урочистості з нагоди 30-ої річниці з Дня проголошення незалежності України.
Міський голова Іван Коруд привітав присутніх на святі з Днем народження рідної країни та подякував матерям і батькам військових, які загинули за Україну.
Голова Громадської організації “Ліга деревопереробників” Олександр Кравчук нагородив подяками жінок – двірників комунального підприємства “Овруч”, які безпосередньо підтримують чистоту у нашому місті, щодня працюючи задля того, аби Овруч був гарним і затишним.
Помічник-консультант народного депутата України Володимира Арешонкова Віктор Гриневич також долучився до привітань з нагоди Дня народження України та, виконуючи доручення Володимира Арешонкова, нагородив подяками народного депутата України кращих представників різних галузей Овруччини.
Голови Громадських організацій, військовослужбовці, учасники бойових дій і громадськість поклали квіти до пам’ятних знаків загиблим за Україну.
Яскравий і видовищний концерт підготували працівники Овруцького Будинку культури за участі працівників Овруцької музичної школи, Центру дитячої та юнацької творчості, Овруцького Будинку культури та учасників художньої самодіяльності. Духовий оркестр Овруцького Будинку культури подарував усім присутнім мелодії патріотичних пісень, а святкове дійство – гарний настрій, піднесення духу та усвідомлення того, що все обов’язково буде добре, а на Україні запанує мир!
Розмір тексту-+=